Menu

2018 Gelinlik Modası

Evlilik heyecanı yaşayan bayanlar için birbirinden şık gelinlik tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz. Dünya’ca ünlü gelinlik markalarının yeni akım trendleri ile birlikte ülkemizde öne çıkna tasarımlarla birlikte yeni sezonda evlilik hazırlıkları içerisinde olan okurlarımıza püf noktaları açıklayarak yardımcı olmaya çalışacağız.

2018 gelinlik modası denildiğinde bu akımın öncüleri arasında olan bir kaç marka, Christos, Pronovias, Elie Saab…. Özellikle sizlerle  Pronovias markasının geniş sklasını sunacağız.

Düşük Omuzlu Gelinlikler Moda

En Güzel Pronovias Gelinlik Modelleri 2018

En Güzel Pronovias Gelinlik Modelleri 2018

Dünyanın en büyük ve beğenilen gelinlik markalarından olan Pronovias Gelinlik Modelleri koleksiyonunda düşük omuzlu tasarımlar oldukça büyük yer kaplamakta. Bu akımdan yola çıkılarak yeni sezon 2018 tasarımlarının bir çok modelinin bu konseptte yer alacağını sizlerle paylaşabiliriz. Bir kaç Pronovias gelinlik modeli paylaşımından sonra diğer trend tasarımlara birlikte bakmaya devam edeceğiz.

Pronovias Gelinlik Modelleri

Pronovias Gelinlik Modelleri

Cesur Tasarımlar

2018 gelinlik  modası için bir diğer konsept ise cesur tasarımların yer aldığı V yaka dekolteler ile birlikte işlemeli gelinlik modelleridir. Bu tasarımlar iddialı bayanların en özel günlerinde akıllardan çıkmayacak bir gelinlik modeli tercihinde bulunmak isteyenler tasarından 2018 yılı trendleri arasında yerini alacaktır.

İddialı Gelinlik Modelleri 2018

İddialı Gelinlik Modelleri 2018

2018 En Yeni Gelinlik Modelleri

2018 En Yeni Gelinlik Modelleri

Dünyaca Ünlü Gelinlik Markaları

Bulundukları ülkeden ziyade bütün Dünya genelinde beğeni ile tercih edilen markalardan sadece Pronovias görsellerini yukarıda sizlerle paylaşmıştık. Aşağıda yer alan görsellerde ise en güzel markaların en yeni tasarım örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu anlamda;

Düşük omuzlar,

İşlemeli tasarımlar,

Dekolteler,

Derin yırtmaçlar ilk etapta 2018 yılı için trend gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

Caroline Herrera

Caroline Herrera Gelinlik Modelleri

Caroline Herrera Gelinlik Modelleri 2018

Christos

Christos Gelinlik Modelleri 2018

Christos Gelinlik Modelleri 2018

Elie Saab

Elie Saab Gelinlik Modelleri 2018

Elie Saab Gelinlik Modelleri 2018

2018 Gelinlik modası tül detayların prenses tarzı gelinlik modellerinde oldukça şık durmakta. Çılgın konsept dediğimiz tasarımlar arasında ise bu yıl mini etekli gelinlik modelleri yanı sıra derin yırtmaçlar ile birlikte sırt ve göğüs dekolteli dar kesim işlemeli gelinlik modelleri de göz alıcı bir güzelliktedir. Sizlerle ülkemizde 2018 modasında öne çıkan diğer tasarımlar için son olarak bir kaç değişik konseptte yer alan gelinlik modellerini paylaşacak olursak:

2018 Gelinlik Modası

2018 Gelinlik Modası

Düşük Omuzlu Gelinlik Modelleri

Düşük Omuzlu Gelinlik Modelleri

NewYork Modasından öne çıkan İki Parça Gelinlik Tasarımları 2018

New York Modasından öne çıkan İki Parça Gelinlik Tasarımları 2018

Bir önceki sayfamız olan En Güzel Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2017 başlıklı yazımızı da incelemenizi öneririz.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir