Menu

Ankara’da Ucuz Gelinlik Nereden Alınır?

En zarif dantel süslemeli kuyruklu gelinlik modeli

En zarif dantel süslemeli kuyruklu gelinlik modeli

Ankarada yaşayanlar için ilk tavsiyemiz eğer zamanları varsa kendilerinin üzerine diktirmeleri olacaktır. Emin olunki kaliteli bir gelinlikle üzerinize göre diktireceğiniz gelinlik arasında çok uçurum olmayacaktır. Ankara’da yer alan en güzel ve uygun fiyatlı gelinlikçiler Kızılay’da yer almaktadır. Sizlere tavsiyemiz, alacağınız gelinlik modelini kafanızda tasarlayarak gitmenizdir. And Çarşısı’na mutlaka uğramanızda fayda vardır. Dünya’ca ünlü markalar bunlar pahaldır diyerek fiyat almamazlık yapmamalısınız. Unutmayın fiyat sordunuz veya deneme yaptınız (ki deneme yaptıran yer yok denecek kadar azdır) diye kimse size zorla bir şey satamaz.

Gelinlik fiyatları ortalama olarak 1500 TL civarında (Bu rakam kumaş türü, kalitesi, işçiliğine göre onlarca bin TL’ye kadar çıkar hiç şaşırmayın) olup her gelinlik için mutlaka pazarlık yapmayı hele ki peşin ödeme yapacaksanız bunun karşılığı güzel bir indirimi kaçırmamalısınız.

Bir diğer yazımız olan Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016 başlıklı içerikte 2016 Oleg Cassini Gelinlik, En Güzel Gelinlik Modelleri 2016 ve Oleg Cassini hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • ucuz gelinlik fiyatları
  • ankarada gelinlik nereden alinir
  • ankarada ucuz gelinlik nereden alınır
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 ZmgOIGxaerwa__Dm92UlyrSpIFlTfdEL8w6drGu9FkVlgYyXHhNwQtCBUJeCbVIE 06bcbaeacb2103920cb1efb4333a3b8f21fd65df&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir