Menu

Evde Nişan Nasıl Olur

Birbirinden Güzel Nişan Tepsi Modelleri

Evde Nişan

Nişanın evde veya bir mekanda yapılması tamamen bir tercih meselesidir. Evde nişan yapmak isteyenler için bir kaç önemli ayrıntıyı paylaşacağız. Evde nişanın nasıl olmasından, nelere dikkat etmeniz gerekir sorularına kadar cevap arayacağız.

Evde nişan yapanlar için ilk uyarımız, misafirlerin gelme sayısını olduğundan fazla hesaplayarak plan yapmanız. Örneğin karşı taraf 25 kişi ile geleceğim diyor, sizde 20 kişisiniz, 45 kişilik bir organizasyon yerine bizce en az 60 kişiye göre kendinizi ayarlayın.

En büyük sorun oturma yerleri olacaktır. Oldukça fazla sayıda sandalye sığacak şekilde ve nişan merasiminin yapılacağı yerin önü açık olacak şekilde dizayn yapınız.

Nişan merasimi için neler nasıl olur bir sıralayalım: (Genellikle isteme nişan birlikte yapılır)

  • Çikolatanızı (Çikolata seçiminde püf noktalar yazısı için tıklayınız) ve çiçeğinizi (Çiçek seçiminde püf noktalar yazısı için tıklayınız) unutmamalısınız.
  • Heyecandan en çokta unutulan  nişan yüzükleri bir kez daha kontrol ediniz. (Alyans seçiminde dikkat edilecekler için tıklayınız)
  • Nişan elbiseleri için kendi bulunduğunuz bölgeye has olarak alış verişi önceden konuşmanız gerekmektedir.
  • Kahve için büyük cezveler veya bir makine emin olun ki işinizi çok kolaylaştıracaktır.
  • Tatlı, kurabiye, börek, içecek vb. şeyleri karşılıklı konuşarak almanızda fayda vardır, fazla olmasıda, az gelmeside ayrıca sıkıntı yaratabilir.
  • Yaşayınca anlayacaksınız, en önemlisi esprili ortamın gerginliğini alıcı eş, dostlardır… Bunları özellikle bugün yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Kız isteme, Nişan takma merasimi sırası izlenir. Konularla ilgili olarak her birinden detaylı yazılarımızı sitemizde bulabilirsiniz. Nişan adetleri yazılarımızı okumadan, nişana gitmemenizi tavsiye ederiz.

Nişanlanan bütün çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir diğer yazımız olan Aile arası nişanda ne takılır? başlıklı içerikte Aile Arası Nişan, Aile Arası Nişanda Takı töreni ve Nişanda Ne Taskılır hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 6Wq1UHKNni8_6fI2gL3nkvBr6jrmkYGvKmdGaK8Vq_v7G4r5WmehoeF48c4W3IlZ 8e629d0565a4eba5b815187094577fb7d6a9c4b0&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir