Etiket arşivi: 2015 Gelinlikler

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri 2015

Yeni Sezon Kayık Yaka Gelinlik Modelleri
Yeni Sezon Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Son dönemlerde bütün gözde gelinlik markalarının kataloglarını süsleyen kayık yaka gelinlik modelleri, ve kombinleri hakkında bilgiler vereceğimiz yazımızı, kayık yaka gelinlik modelleri ile devam ettireceğiz.

Öncelikli olarak kayık yaka gelinlik tercih edecekler için boyunda bir takı olmadan sade görünüşün doğal duracağını belirtelim. Boy ve kilo durumunuza göre saç modelinizi topuz veya dağını yapmak kendi elinizde. Uzun boylular için tabi ki açık saç modelleri tavsiyemiz olacak. Makyaj ve aksesuarlarla birlikte gayet şık ve zarif gözüken kayık yaka gelinlik modelleri fiyatları ise bin 500 TL ‘den başlangıç göstermekte. Seçim yapacağınız kumaş ve dantel türüne göre fiyat aralığı değişen kayık yaka gelinlik kır düğünlerinde sıkça tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer almakta.

Taşlı Gelinlik Modelleri 2015

Taşlı Gelinlik modelleri aklınıza gelen pırlanta süslemeli taşlardan, imitasyon taşlara kadar çok geniş bir yelpazede değerlendirilebilinir. Bütçenize göre onlarca milyarlık pırlanta süslemeli gelinlik modeller seçebileceğiniz gibi, biraz daha uygun fiyatlı olan çok parlak sadece işin uzmanları tarafından anlaşılabilecek imitasyon taş süslemelerini seçebilirsiniz.

Özellikle salon veya terasta yapmayı düşündüğünüz bir düğün için oldukça asil bir tercih olacaktır. Taş süslemeli gelinlik fiyatları tercih Mobil porno videolar edeceğiniz taş’a göre çok geniş bir fiyat skalası göstermektedir. Bazı gelinler gerçek pırlanta süslemeleri istediğinde bu fiyat onlarca bin TL’yi geçmektedir.

Sade parlak taşlarla göz kamaştırmak isteyen taşlı gelinlik modellerinin başlangıç fiyatı ise ortalama olarak 2 bin TL civarı olup, seçeceğiniz kumaş, dantel, uzunluk ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir.

Bu yıl özellikle göğüs ve sırt bölgesinde gayet parlak taş süslemeleri tercih ediliyor. Etek kısmı için ise desenler özellikle çiçek figürleri ön planda. İşte en çok öne çıkan taş süslemeli gelinlik modelleri:

Hatice Şendil Gelinliği ve Düğünü

Son dönemde yapılan en güzel düğünlerden ve giyilen gelinlik modellerinden biride Hatice Şendil’in düğünü ve gelinliği oldu.

Askılı ve üst kısmı düz alt etek kısmı ise çok hoş ve kabarık plan  gelinlik modeli ile konuklarını karşılayan güzel gelin Hatice Şendil’in düğününden farklı kareler ve açıklamalarını sizlerle paylaşacağız.

Birbirinden ünlü konukların yer aldığı düğün konsepti, aslına bakarsanız son dönemlerde gördüğümüz özgün bir düğündü. Four Seasons Hotel’de yapılan düğün organizasyonu, davetlileri, müziği, ikramları ile tam not aldı. İlk dans için özel ve güzel bir eğitim alındığı çok belliydi.

Balo Gelinlik Modelleri 2015

2015’in en çok tercih edilen gelinlik modellerinden olan Balo tipi gelinlik için daha çok zayıf gelin adaylar tercih etmektedir. Balo tipi gelinlik modellerinde öne çıkan en önemli aksesuar gelinlik eteğinin uzun ve tam boy olmasıdır.

2015’in en mode balo tipi gelinlik modellerinin görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Beğendiğiniz modeli özel diktirebileceğiniz gibi, büyükşehirlerde (özellikle Ümraniye, Fatih, Sultanbeyli, Kadıköy mağazalarında) bulabilirsiniz.

İşte Görseller:

Yeni Sezon Pronovias Gelinlik Modelleri

Dünya’nın en ünlü markalarından olan Pronovias gelinlik modelleri, ülkemizde en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. 2015 yeni sezon gelinlik modellerini sizlerle paylaştığımız gelinlik modellerini bir birinden ayırarak beğenmeniz inanın ki zor olacak.

Bu yıla damgasını değerli işlemeli taşlı modellerin vurmasını beklemekteyiz. Özellikle Pronovias gelinliğin, yeni sezonunda çok sayıda farklı örnekler verdiğini söyleyebiliriz. Özellikle uzun bacaklı gelinler balık etekli modelleri tercih ederken, kısa bacaklı gelinler için önü kısa arkası uzun olacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezon Kabarık Gelinlik Modelleri

Her genç kızın en büyük hayalidir, beyazlar içinde gelinlik giymek. Öncelikle hazır üzerinize göre alabilir veya sevdiğiniz bir modeli üzerinize uygun olarak diktirebilirsiniz. Günümüzde bir çok moda tasarımcısı, gelinlikçi gösterdiğiniz modele çok yakın olarak hatta bire bir aynısı sizler için dikebilir.

Verdiğimiz modeller büyükşehirlerde özellikle İstanbul, Eminönü, Kadıköy gibi glinlik tasarımcıların çok olduğu yerlerde rahatlıkla bulunabileceği gibi işinin ehli gelinlikçiler tarafındanda tasarlanabilir. Burda amacımız sizlerin fikir sahibi olabilmesidir.

Birbirinden güzel gelinlik modelleri için diğer yazılarımızıda okumanızı tavsiye ederiz. Hepinize bu mutlu telaşınızda kolaylıklar diliyoruz.