Etiket arşivi: 2016 Gelinlik Modası

Kısa Kollu Gelinlik Modelleri 2016

Balık Etekli Kısa Kollu Gelinlik Modelleri 2016
Balık Etekli Kısa Kollu Gelinlik Modelleri 2016

Özellikle sıcak havalarla birlikte düğün konsepti daha çok açık alanlara taşındı. İster kır, ister yat, ister plaj düğünleri olsun genç kızların kafalarına en yatkın duran konsepte sıcak havalarla birlikte en uygun tasarımlar kısa kollu gelinlik modelleri olmakta. Özellikle tül detaylı sade olmasına rağmen zarif işlemelerin öne çıktığı tasarımlar bir hayli şık durmakta.

Hayalinizdeki gelinliğin en yakınına sahip olabilmek için en kısa sürede yani düğününüzün konsepti belli olur olmaz harekete geçmenizde fayda vardır. Zira hayalinizdeki gelinliğe markaların hazır klerasyonundan ulaşamazsanız özel tasarım yaptırmak için süreye ihtiyaç duyacaksınız. Peki sıcak havaların ve açık alan düğün konseptlerinin vazgeçilmezleri arasında olan kısa kollu gelinlik modelleri için nelere dikkat edilmeli?

Sadeliğin Zerafeti

Kısa kollu gelinlik modelleir 2016 çin sadeliğin zerafeti oldukça şık durmakta. Özellikle kısa kol kısımları tül ve güpürlerle işlemeli tasarımlar bir hayli şık durmakta. Özellikle sade ve balık etek kısa kollu gelinlik modelleri 2016 için çok zarif ince kemer detaylar ile beyaz gelin çiçekleri çok şık durmakta.

Özellikle kilo problemi veya takıntısı olmayan genç kızlar için kısa kollu gelinlik modelleri bir hayli şık ve zarif durmakta.

İşte birbirinden şık kısa kollu gelinlik modelleri 2016 tasarımları arasında öne çıkan tasarımlar:

Güpürlü Gelinlik Modelleri 2016

Gelinlik alma heyecanı bir başkadır. Siz değerli okurlarımızın ve sevdiğiniz tanıdıklarınızın gelinlik almadan önce, sizlerle paylaştığımız bilgilerden yararlanmasını umarak gelinlik alımında dikkat edilmesi gerekenlerden, en moda gelinlik modellerine kadar bir çok yazı ele almış bulunmaktayız.

Gelinlik tasarımları arasında kendi stiline has bir konumu olan güpürlü gelinlik modelleri iddialı bir konsepte mutlaka yer vermeniz gereken bir tasarımdır. Özellikle Fransız güpürlü gelinlik modellerini ister sizlerle paylaştığımız zarif markalardan, isterseniz kendinize özel diktirerek hayalinizde ki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

İlk olarak güpürlü gelinlik modelleri 2016 yılı için gelinlik etek ucu, göğüs kısmı ve sırt işleme detaylarında öne çıkmakta. Prenses tarzı veya A kesim gelinlik tasarımları ile birlikte bu yıl oldukça şık duran güpürlerde trend renk kırık beyaz olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra kar beyazı için vazgeçilmez diye düşünenlerin sayısı her zaman ki gibi azımsanmayacak kadar da diyelim.

Fransız güpürleri ile işlemeli en zarif gelinlikler için iddialı bir kombin oluşturmak isteyenler, göğüs ve sırt dekoltesine yer vermekte. Özellikle straplez gelinlik modelleri ile birlikte zarif kemer detayların öne çıktığı konsepte bayanlar bir hayli asil durmakta.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden şık güpürlü gelinlik modelleri 2016 için kaliteli markaların mağazalarına uğramanızı veya direkt olarak kendinize özel dikim yaptırmanızı tavsiye ederiz, gelinlik konusunda özellikle güpür detalı gelinlik düşünen bayanlar için, kalitesiz ve işinin ehli olmayan tasarımcıların elinden çıkmış modellerin maalesef bir hüsran olduğunu, nu tür düşüncede olanların daha çok tül detaylı gelinliklere yoğunlaşması gerektiğini hatırlatalım. İşte birbirinden güzel güpürlü gelinlik modelleri 2016:

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2016

evlilik fuarı

29-31 Ocak arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezin’de gerçekleştirilecek fuara katılarak en trend markaları yerinde görme şansı yakalayacaksınız. evlilikfuari.com adresi üzerinden online olarak davetiye alabileceğiniz fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi için (212) 297 04 17 – 39 numaralı telefonla iletişimine geçebilirsiniz.

Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı 2016 ayrıntılarını takip ederek en trend gelinlik marka ve modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Evlenecekler için oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz fuar sizler için farklı ve güzel bir deneyim olabilir. Zamanı olanlar iç.in katılmaktan hiç bir şey kaybetmeyeceğiniz fuara nişanlı, sözlü veya sevgilisi ile birlikte gelecekler kadar müstakbel kaynana adayları ile gelenlerin sayısının da bir hayli fazla olması beklenilmekte.

Sizlerde beğendiğiniz ürünlerle ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Gelinlik Fuarı 2016 İstanbul

Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 14-16 Ocak
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 14-16 Ocak

Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde açılan 2016 gelinlik fuarında hem abiyeler hem de birbirinden şık gelinlik tasarımları dikkatleri çekti. Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar’da başladı. 14-16 Ocak 2016 tarihinde yapılması planlanan fuar güzel bir başlangıç yaptı. Cumartesi gününe kadar devam edecek olan 2016 gelinlik fuarında öne çıkan tasarımlar ve renkler ise şu şekilde…

Kırık Beyaz Ve Ekru Renkler…

Kar beyazı her sezonun ve dönemin modası olmasına rağmen 2016 gelinlik moda trendi arasında kırık beyaz ve ekru yer alıyor.

Dantel İşlemeler Oldukça İddialı

Gelinlik modasında öne çıkan tasarımların ortak paydası ise dantel işlemeleri oluyor. Dantel süslemelerinin yanı sıra sırttan düğmeli çok şık gelinlik modelleri oldukça zarif durmakta.

Bugün defilede boy gösteren modeller ise

  • Alchera,
  • İmporta Fabrics By Serap Koç,
  • Sagaza Madrid.

Cumartesi’ye kadar sürecek fuarda diğer boy gösterecek markalar ise:

15 Ocak’ta: Favore, Osmanlı Moda-Moda Turka , Tasarımcı Banu Güven

16 Ocak’ta: Tuvanam son gün sahneye çıkacak.

Fiyat Aralığı

Fiyatı 18 bin TL’ye kadar çıkan modeller, ortalama 3-5 bin TL arasında olup, 18 bin TL’ye kadar çıkmakta. Fuara yetişemeyenler için en trend modelleri sizlerle şu şekilde paylaşabiliriz:

 

En Güzel Gelinlik Modelleri 2016

Balık Etek Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016
Balık Etek Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016

Gelinlik modası yeni yılda modern çizgisi ve şık tasarımları ile dikkat çekmekte. Gelinlik modası 2016, sadece büyük markaların değil birbirinden güzel şık tasarımcıların ürünleri ile oldukça renkli bir koleksiyona sahip oluyor. Peki yeni yılda öne çıkna marka ve modeller hangileri, hep birlikte bir göz atalım:

Oleg Cassani 2016 modelleri tıklayınız.

Vücut ölçünüze göre seçim yapmanız gerektiğini bundan önce ki yazılarımızda ele almıştık. Bu yazımızı okuduktan sonra en güzel gelinlik modelleri 2016, yazımız için en önemli ipuçlarını vermeye devam edelim. Gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler için tıklayınız.

Her yılın modası Prenses gelinlinlik…

Genç kızların oldukça zarif ve tek kelime ile prensesler gibi gözüktüğü her yılın modası olan Prenses tarzı gelinlik için 2016 yılında abartılı duvaklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. En önemli ayrıntı ise Prenses tarzı gelinliğin süslemeli veya sade olması sorusunda gizli. Eğer aile arası daha az davetlinin olduğu bir tören düzenleniyorsa sade düz prenses tarzı gelinlik modelleri öne çıkarken, biraz daha iddialı bir gelinlik düşünenler için tavsiyemiz Fransız dantel süslemeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Straplez Gelinlik Modelleri

Oldukça iddialı tarz olan straplez gelinlik modelleri için mutlaka vücut tipinizin uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Konu ile ilgili detayları üste yer alan linklerimizde ki yazılarımızdan zaten vermiştik.

Gelinlik seçiminde öne çıkan bir çok ünlü marka tercihi mutlaka önemlidir, fakat şunu hatırlatmamızda fayda vardır ki çok nezih ve şık ürünler tasarlayan butik gelinlikçilerde mevcuttur.  Gelelim en moda ve en tarz 2016 gelinlik modasının görsellerine:

Ellis Gelinlik Modelleri 2016
Ellis Gelinlik Modelleri 2016

Gelinlik Modası 2016

Her genç bayanın hayali olan beyazlar içerisinde en mutlu gününe evet deme heyecanını birlikte yaşıyoruz. En moda gelinlik treendlerini 2016 yılı için derledik. Geçen yıla göre çok kesin ayrım olmamasına rağmen yeni trenler çok beğeni kazanacağa benziyor.

Fransız Dantelli Gelinlik

Bayanlar için karar vermeden önce 2016’nın en trend gelinlik markalarının ağırlık verdiği Fransız Dantelli Gelinlik modellerine mutlaka bakmasını tavsiye ederiz. Özellikle sırt ve kol dantelleri ile bayanların asilliğini tam olarak yansıtması için çok hoş bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Fransız Dantelli Gelinlik Nasıl Anlaşılır Tıklayınız

Fransız dantelli gelinlik modelleri yeni sezon
Fransız dantelli gelinlik modelleri yeni sezon

Hafif ve Uçuşan Kumaşlar

Gelinlik modelleri arasında geçen yıl olduğu gibi bu yılda hafif, uçuşan kumaşlı ve oldukça gösterişli gelinlik modelleri genç kızların vazgeçilmezleri oluyor. Özellikle Prenses tipi gelinlik modelleri ile birlikte genç kızlar hem asilliği hem de gösterişi ön planda tutuyor.

Sade Duvak Gösterişli Saç

2016 gelinlik terndlerinde gelin makyajı ve saç modelleri ön plana çıkmakta bunun için sade asil duvak modelleri ile birlikte en şık ve gösterişli saç model ve makyajları ön plana çıkmakta. Deneyimli kadrosu ile nişan, söz ve düğün makyajları için ART BELLA BEAUTY CENTER randevu alabilirsiniz. İletişim bilgileri: Telefon: 0212 218 47 46 Adres: Aytekin Kotil Cad. Sarmaşık Apartmanı 35/A Kat:2 Daire:8 Şişli

Yeni Trend Aksesuarlar

Özellikle vintage gelinlik modellerinde kullanılan, şapka, eldiven, şemsiye vb. aksesuarlar tekrar gün yüzüne çıkıyor. Nostaji severler için vazgeçilmez olan vintage gelinlik modelleri dışında seçim yaptığınız diğer modeller içinde çok rahatlıkla bu aksesuarları kullanabilirsiniz.

En Şık Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016
En Şık Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016