Etiket arşivi: 2016 Gelinlik Modelleri

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2016

    En İddialı Sırt Dekolteli Gelinlik ModelleriEn İddialı Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Bayanların en özel kıyafeti olan gelinlik seçiminde iddialı tasarımlardan olan sırt detaylı olarakta bayanlar arasında sıkça bahsi geçen sırt dekolteli gelinlik modelleri için birbirinden şık ve ilham verici tasarımları sizlerle paylaşacağız. Özellikle yeni trender arasında olan göz alıcı güzellikte ve zerafette olan sırt dekolteli gelinlik modelleri, gelinleri oldukça şık ve zarif göstermekte. Özellikle sizlerle paylaştığımız Oleg Cassini, Vakko, Akay vb. büyük markaların koleksiyonlaronda yer alan ve özel tasarımlardan olan şık gelinlik modelleri oldukça dikkat çekici olmakta. İlk olarak görsellerini sizlerle paylaşacağımız zarif gelinlik modellerinden sonra sizlere bir kaç tavsiyede bulunacağız.

En Yeni Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2016
En Yeni Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 2016

Sırt dekolteli gelinlik modelleri 2016 yılı için özellikle balık etekli ve düğme detaylı tasarımları ile dikkat çekmekte. Bayanlara mutlaka göz atması gereken bir ipucu verecek olursak, Fransız dantel işlemelerle o kadar iddialı ve zarif olacaksınız ki mutlaka denemenizde fayda vardır demeliyiz.

Birbirinden şık sırt dekolteli gelinlik modellerinde öne çıkan bir diğer detay ise tarlatan tercihi olmakta. Unutmayın çok dar veya oldukça geniş tarlatanlar sizlere problem yaşatacaktır. Burada özellikle balık etek tasarımlarında tercih edeceğiniz modellerin tarlatan tercihi oldukça önemli olacaktır.

Sırt dekolteli gelinlik tercihinde yana doğru açık saç veya şık bir gelin topuzu yaptırmanız oldukça uygun olacaktır.

Askılı Gelinlik Modelleri 2016

2016 Yeni Sezon Askılı Gelinlik Modelleri
2016 Yeni Sezon Askılı Gelinlik Modelleri

Zarif, naif ve bir o kadar da iddialı olmak isteyen genç kızların ilk tercihlerinden olan askılı gelinlik modelleri için öne çıkan tasarımları ve nüansları sizlerle paylaşacağız. Birbirinden kaliteli ve zarif gelinlik markaların ağırlık verdiği tasarımlara küçük ama kendini ispatlamış butiklerden de azımsanmayacak derecede modeller gelmektedir. Özellike son dönemlerde askıları işlemeli tasarımları ile göz alıcı güzellikte olan askılı gelinlik modelleri görselleri ve seçimde dikkat edilecekler konusunda şunları sizlerle paylaşabiliriz:

Öncelikli olarak en şık Askılı Gelinlik Modelleri 2016 tasarımlarını sizlerle paylaşarak sonrasında püf noktalara devam edelim:

Askılı Gelinlik Modelleri 2016 için sırt dekolteleir ve dantel süslemelerinin zarifliğini görsellerden anlayabiliriz. Özellikle askısı işlemeli ve etek kısmı gösterişli modellerde öne çıkan birbirinden şık tasarımların balık etek tarzında hoşluğu dikkat çekmekte.

Askılı Gelinlik Modelleri 2016, için özellikle hafif göğüs dekoltesi ve bu dekolteye gelecek tül detayların zerafeti oldukça şık duracaktır. Askılı Gelinlik Modelleri için zayıf veya kilo takıntısı olmayan bayanların tercihleri arasında olmasının çok daha uygun olacağını söyleyebiliriz.

Vakko Gelinlik Modelleri 2016

   

Tül Kol İşlemeli Vakko Gelinlik Modelleri 2016
Tül Kol İşlemeli Vakko Gelinlik Modelleri 2016

Vakko Gelinlik Modelleri 2016 gelinlik modasına yön veren lokomotif markalardan birisi. Sizlerle birbirinden şık Vakko gelinlik modelleri 2016 katoloğunu paylaştıktan sora görsellerin sonunda öne çıkan tasarımlarla ilgili bilgileri paylaşacağız.

Parlak Swarovski Taşlar ve Kemer Detayları İle Muhteşem Güpürler, Vakko Gelinlik

Evliliksüreci.com ailesi olarak çok iyi bilmekteyiz her genç kızın hayali olan muhteşem bir gelinlik için nasıl seçim heyecanı yaşandığını. Vakko Gelinlik modelleri arasında her genç kız kendi zevkine en uygun tasarımı görebilir. sizlerle paylaştığımız en çok hoşumuza giden Vakko gelinlik modelleri 2016 arasında öne çıkan püf noktalar ise,

Muhteşem güpürler, özellikle dekolte sever bayanların sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesi ile birleştirdiği şık bir uyum oldukça zarif durmakta.

Olağanüstü kemer detayları, şunu rahatlıkla söyleyebilirsiz Dünya’da en iyi kemer detayları modasına yön veren markaların ilk sıralarında kuşkusuz Vakko Gelinlik yer alır. Görsellerde detaylarını paylaştığımız tasarımlarda özellikle ihtişamlı ve sade modellere entegre edilen kemerlerin zarifliğini göreceksiniz.

Vakko Gelinlik Modelleri Her Zaman Şık

Özellikle göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanlar için parlak swarovski taşlarla süslenmiş tasarımlar oldukça şık durmakta. Bu tasarımların albenisi oldukça yüksek.

son olarak gelinlik dünyasında öne çıkan ekru, renkli ve kırık beyaz tonlarının favori olduğunu belirtmek isteriz.

Bütün yeni evlenecek gençlere mutluluklar dileriz…

2016 Pronovias Gelinlik Modelleri Videosu

2016 Pronovias Gelinlik modelleri görmüş olduğunuz muhteşem bir koleksiyonla bayanların hayallerini gerçekleştirmek için geliyor. Özellikle balık etekli ve dantel işlemeli koleksiyonları ile dikkat çeken 2016 Pronovias gelinlik modellerinin en güzel görsellerinin ayrıntılı incelemesine bir göz atacak olursak öne çıkan tasarımlar şu şekilde olmakta:

Gelinlik Fuarı 2016 İstanbul

Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 14-16 Ocak
Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı 14-16 Ocak

Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde açılan 2016 gelinlik fuarında hem abiyeler hem de birbirinden şık gelinlik tasarımları dikkatleri çekti. Fashionist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar’da başladı. 14-16 Ocak 2016 tarihinde yapılması planlanan fuar güzel bir başlangıç yaptı. Cumartesi gününe kadar devam edecek olan 2016 gelinlik fuarında öne çıkan tasarımlar ve renkler ise şu şekilde…

Kırık Beyaz Ve Ekru Renkler…

Kar beyazı her sezonun ve dönemin modası olmasına rağmen 2016 gelinlik moda trendi arasında kırık beyaz ve ekru yer alıyor.

Dantel İşlemeler Oldukça İddialı

Gelinlik modasında öne çıkan tasarımların ortak paydası ise dantel işlemeleri oluyor. Dantel süslemelerinin yanı sıra sırttan düğmeli çok şık gelinlik modelleri oldukça zarif durmakta.

Bugün defilede boy gösteren modeller ise

  • Alchera,
  • İmporta Fabrics By Serap Koç,
  • Sagaza Madrid.

Cumartesi’ye kadar sürecek fuarda diğer boy gösterecek markalar ise:

15 Ocak’ta: Favore, Osmanlı Moda-Moda Turka , Tasarımcı Banu Güven

16 Ocak’ta: Tuvanam son gün sahneye çıkacak.

Fiyat Aralığı

Fiyatı 18 bin TL’ye kadar çıkan modeller, ortalama 3-5 bin TL arasında olup, 18 bin TL’ye kadar çıkmakta. Fuara yetişemeyenler için en trend modelleri sizlerle şu şekilde paylaşabiliriz:

 

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri 2016

En Şık Fransız Dantel Gelinlik Modelleri 2016
En Şık Fransız Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Fransız dantelli gelinlik modelleri 2016 yine bayanların en çok sevdiği modellerle trendler arasında yer alıyor. Peki Fransız Dantelli gelinlik nasıl anlaşılır tıklayınız, cevabını okuduktan sonra konumuza geri dönersek eğer;

Zarifliğin bayanlar için ne kadar önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Peki bayanların zarifliğini tam anlamı ile yansıtan hangi gelinlik dersek cevabımız Fransız Dantelli gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkmakta. 2016 yılında hafif sırt dekolteli veya oldukça kabarık, ihtişamlı modelleri ile ilk göze çarpan Fransız Dantelli gelinlik modelleri sade işlemeleri ile gösterişten hoşlanmayan bayanları da es geçmiyor.

Fransız dantelli gelinlik modelleri 2016, düğün konseptine uygun olarak rahatlıkla revize edilebilir. Çünkü hafif sırt dekoltesinin yanı sıra bazı bayanların duvak hassasiyeti ile en romantik konsepti düğünlerinden, en çılgın eğlence tarzı düğünlere hitap edebilecek dokunuşlar elinizde. Trendler arasında söylediğimiz gibi hafif dekolte (sırt ve göğüs) ve gösterişli duvak modelleri ile iddialı saç modelleri gelmekte.

Fiyat aralığı olarak 3 bin TL gibi bir rakamdan aşağı bulmanın zor olduğu ve 15 bin TL (üzerinde fiyatlarda kesinlikle bulunmakta) civarında kadar rahatlıkla çıkan Fransız dantelli gelinlik modelleri 2016, çizgisi ve tasarımı ile yine bayanların favorisi olmaya devam edeceğe benziyor. İşte yeni sezon en güzel Fransız dantelli gelinlik modellerinden bir kaç farklı örnek: