Etiket arşivi: 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Kabarık Gelinlik Modelleri 2016

2016 En Zarif Tesettür Kabarık Gelinlikler
2016 En Zarif Tesettür Kabarık Gelinlikler

Tesettür Kabarık Gelinlik Modelleri 2016 yılında bir hayli popüler oldu. Peki genel olarak tesettür gelinlik tercihlerinde nelere dikkat edilmelidir, dilerseniz bu konuyu sizlere sunduğumuz yazı linkini paylaştıktan sonra en moda tesettür kabarık gelinlik modellerine dikkat edilmesi gereken püf noktalara devam edelim. Kapalı Gelinlik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler tıklayınız.

Özellikle uzun boylu bayanlar için oldukça ihtişamlı ve güzel bir seçenek olacak tesettür kabarık gelinlik modelleri için ilk olarak işlemeler ve tül detayları gözler önüne serelim. İddiasını katlamak isteyen bayanlar için göğsü muhteşem parlak taşlarla özellikle swarovski taşlarla iddianızı çok iyi ortaya koymuş olacaksınız.

Tesettür Kabarık Gelinlik Modelleri 2016 Fransız dantel işlemeleri ile çok ayrı bir  özelliğe sahip. Fiyat olarak sizlerin bütçesini zorlayabilecek bu tasarımlar yerine Fransız dantellerle ilk bakışta ayırt edilmeyecek tesettür dantel kabarık gelinliklere yönelirken özellikle etek kısmının dantel detaylarının oldukça önemli olduğunu bilmelisiniz.

Peki yeni Tesettür Kabarık Gelinlik Modelleri 2016 için sizlere fikir verecek gelinik modelleri neler olarak karşımıza çıkmakta hep birlikte görselleri inceleyelim:

Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016

En İhtişamlı Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016
En İhtişamlı Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Dantelli gelinlik modelleri her genç kızın rüyalarını süsleyen her daim her sezon en moda gelinlik tasarımları arasında bulunan tasarımlardır. Hele ki birde Fransız dantel işlemeler tercih edilirse bu tarz gelinlik modelleri için tek kelime ile mükemmel yorumlarını rahatlıkla yapabiliriz. Peki her genç kızın rüyasını gördüğü dantel gelinlikler için tesettür tarzı tasarımlarda nelere dikkat edilmelidir?

Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016, ilk olarak gelin başından başlayarak ele alacak olursak, sade bir gelin başı tercih etmek isteyenlere tavsiyemiz gelinliğin mutlaka göğüs kısmında dantel işleme detaylarına yer vermeleri yönünde olacaktır. zira sadece taç kısmının ucu ve etek ucu dantel işlemeleri biraz sönük kalacaktır. Dantel işlemeler daha çok gösterişli modellerde karşımıza çıkmaktadır bunun içindir ki daha çok iddialı ve gösterişli bir tarz benimseyenler tercih etmelidir. Bu noktada hayatımda bir kez avleneceğim prensibinden yola çıkan genç kızların neden dantel tasarımlara yöneldiğini anlamak zor değildir.

Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016, için bir kaç önemli püf nokta ise,

dantel işlemelerle boncuk süslemelerin birlikte iyi bit kombin oluşturduğu,

kemer detayların dantel işlemeleri daha bir hoş gösterdiği,

tül detaylarla entegre olan dantellerin çok zarif durduğu.

İşte birbirinden şık bu yıl öne çıkan Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016 için tasarımlar:

Tesettür Gelinlik Modası 2016

Tesettür gelinlik modası 2016, her genç kızın hayallerini somutlaştırmak için rüzgar gibi esiyor. En büyük firmalardan en elit gelinlikçi butiklerine kadar koleksiyonların sergilenmesi başlandı. Peki tesettür gelinlik modası 2016 hangi trendlerle karşımıza çıkmakta.

Her bayanın beyazlar hayaline ulaşmak için kurduğu planlarında bir düğün ve muhteşem bir gelinlik bulunmakta. İşte tesettür gelinliklerini seçerken 2016 modasında ön plana çıkacak olan püf noktalar:

Fransaz Dantelli Modeller:

Gelinlik modellerine en çok yakışan süslemeler en güzel Fransız dantel süslemeleri olarak karşımıza çıkıyor. Fransız dantelli işlemeler özellikle eşarp ve kol süslemelerinde oldukça zarif durmakta. Tesettür gelinlik modası 2016, fransız dantel süslemeleri ile oldukça şık bir şekilde kendini gösteriyor.

Sade ve Zarif Modeller:

Tesettür gelinlik modası 2016, genç kızların asaletini yansıtmaları için sade ve bir o kadar zarif modellerle karşımıza çıkmakta. Düz kesim olan sade ve asil modeller tesettür gelinlik modası 2016 yılı için dikkat çekiyor. Bir çok büyük firmanın yanı sıra çok elit butiklerde bu konuda oldukça başarılı. Bu yüzden büyük firmalar kadar tesettür gelinlik modası 2016 yılı için butiklerinde hakkını vermek lazım.

Prenses ve A Kesim Gelinlik Modelleri:

Genç kızların en büyük hayali olan beyazlar, tesettür gelinlik modası 2016 için prenses model ve A kesim tarzı gelinlikleri ile oldukça popüler olacak. Özellikle kaliteli kumaşlarla olan havalı uçuşan modeller tesettür gelinlik modası 2016 yılı için ön plana çıkacak.

Son olarak tesettür gelinlik modası 2016 yılı için fiyat aralığına bakacak olursak ortalama olarak 2 bin 500 TL’den başlayarak fraznsız dantelli gelinliklerde bu aralık şık tasarımlar için 5 bin TL civarına çıkabilmekte.