Etiket arşivi: Aile Tanışma Çiçeği

Aile Tanışma Çiçeği Seçiminde Püf Noktalar

Aile Tanışması İçin Çiçek Tercihinde Püf Noktalar
Aile Tanışması İçin Çiçek Tercihinde Püf Noktalar

Aile tanışma çiçeği seçiminde püf noktalardır sizlerle paylaşıyoruz ve heyecanınıza ortak oluyoruz. Aile tanışmasında gidecek çiçek öyle yol üstü alalade alınıp götürülecek tarzda olamaz çünkü ilk izlenim için etkileyici bir demet çiçek hazırlayarak götürmeniz çok mantıklı olacaktır. İşte etkileyici çiçekler için püf noktalar…

Sadece kırmızı güller götürmek biraz iddialı seçim olacağından sizlere tavsiyemiz içerisinde kırmızı güllerinde yer aldığı bir karışık demet (ama kesinlikle gösterişli olması lazım) yaptırmanız olacaktır. Çiçek tercihi karışık olmakla bilikte hoş bir tasarımla sunum yapılması da oldukça önemli olacaktır.

Orkide seçimi oldukça uygun olacaktır. Özellikle kız istememi bu ne işi olur orkide ile diyebilirsiniz fakat bir kez daha belirtelim ki ilk izlenimde ne kadar özenli ve iyi bir seçim yaparsanız o kadar hoş olur. Bunun için orkide tercihinde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Mevsimine göre değişmekle birlikte zarif papatyalarla çiçek demetinizi süslemenizde büyük fayda vardır. Sunun yapılacak çiçek tüllerinin üzerinde ise mutlaka zarif süslemeleri unutmayınız.

Çiçekçinizin tavsiyelerini dinlemekle birlikte kendinizi tamamen onun zevkine bırakmayınız… Bunun için kafanızda mutlaka bir demet tercihi ile işe başlayınız.

Birde heyecandan 1 -2 gün önce yaptıracağınız demetlerin solacağını unutmayınız:) Çiçek tericihini yapıp alacağınız gün için bir kaç saat önce çiçekçiden beğendiğiniz çiçekleri derleyerek demetinizi hazır etmeyi unutmayınız.

Aile Tanışması İçin Götürülebilecek Hediye Önerileri

Adetlerimize göre, hayatlarını birleştirmek için karar veren gençlerin aileleri isteme sürecinden önce nezaketen tanışır. Bu tanışmada aileler birbirine ne tür hediyeler götürebilirler bunlara değineceğiz.

Aile taışması için alınabilecek hediyeler
Aile taışması için alınabilecek hediyeler
  • Öncelikle güzel bir sunumda olan tatlı ve çiçeğimizi mutlaka alalım.(Ayrıca kız isteme çiçeği yazımız için tıklayınız.)
  • Baba için, şık bir gömlek, pantolon, kravat… bir tanesi alınabilir.
  • Anne için güzel bir bluz, penye olabilir.
  • Kardeşler için çok küçük ise eğer oyuncaklar, daha yaşça büyük olanlar için yaşına uygun bir pantolon olabilir.
  • Eğer aile çok geniş ve mutlaka tanışmada olacak diyorsanız, dayı, amca, hala, teyze vb. bunların hepsine tek tek değilde aileleri adına içlerinden her birine bir hediye almanızda bir sakınca yoktur. (Umarız öyle olur, çünkü bazı aileler çok takıntılı oluyor, bunun için siz iyisimi bu akrabaları iyice öğrenin çok takıntılı olanlara yukarıda saydığımız gibi küçükte olsa ayrı ayrı hediyeler alın.)
Aile tanışması için ne tür bir hediye tercih edilebilir
Aile tanışması için ne tür bir hediye tercih edilebilir