Etiket arşivi: Çeyiz

Çeyiz Sermesi Örnekleri

Çeyiz Serme Görüntüleri
Çeyiz Serme Görüntüleri

Öncelikli olarak sizlerle paylaştığımız,

Kız çeyizinde neler olmalı

Çeyiz serme nasıl olur

yazılarımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Bu yazımızda ise sizlerle daha önce paylaştığımız yazılara ek olarak görsellerle birlikte çeyiz sermesi örneklerini paylaşacağız.

En basit kural ise el işlemeleri ve diğer hazır eşyaların gruplandırılmasına dikkat edilmesi gerektiğini söylemeliyiz. Örneğin havlu, eşarp, vb. el işlerini bir grupta sergilerken, mikser, ütü vb. elektirikli eşyaları bir yerde gruplandırma yapılması gayet mantıklı ve hoş olacaktır. İşte bir kaç örnek;

Çeyiz Serme Görselleri
Çeyiz Serme Görselleri

Çeyiz sermesi örnekleri için bir diğer tavsiyemiz ise eşyaları bulundukları yere göre gruplandırmanız şeklinde olacaktır. Örneğin mutfak için gerekli olan eşyalar bir grupta, salon eşyaları bir grupta gibi…

Önemli olan nokta belirli bir dizayna uygun olarak çeyiz serme durumunun olmasıdır, işte bir kaç çeyiz serme örneği görselleri:

Beyaz Eşya Seçiminde Püf Noktalar

Beyaz eşya seçiminde önde gelen iki dev marka var. Reklam olmasın diye ismini direk olarak paylaşmak yerine özelliklerini ve tercih ederken dikkat edilmesi gereken noktaları paylaşacağız.

Beyaz Eşya
Beyaz Eşya

En üst model yerine, orta sınıfları tercih edin. Çünkü bir beyaş eşya ömrü ortalama 10 yıldır, bunun için örneğin bir çamaşır makinesine 2 -3 bin TL verip, 9 kg, üstün özellikli yerine

  • Tasarruflu (A sınıfı enerji, bu çok önemli)
  • Uygun fiyatlı
  • En az 3-5 yıl garantili ürünler tercih edin.

Cihazların montajında kireç önleyici aparatları taktırın (70- 100 TL arasındadır.)

Çamaşır makinesi için, kristal kazanlı, 7 kg, kısa programlı ve sıcaklık dereceleri üst ve aşağı olarak ayarlanabilir alın.

Bulaşık makinesi, mutlaka kısa programlı, tek sepet özellikli (az bir bulaşık için az su ve temizlik maddesi anlamına gelir)

Buzdolabı, mutlaka A sınıfı enerji tasarruflu olsun ve aile büyüklüğünüze göre çok büyük olmayan modelleri tercih ediniz.