Etiket arşivi: En Güzel Nişanlık Modelleri

Vakko Nişanlık Modelleri 2016

Kırmızı Renkli Çok Şık Vakko Nişanlık Modelleri 2016
Kırmızı Renkli Çok Şık Vakko Nişanlık Modelleri 2016

Genç kızlar için söz, nişan gibi merasimlerin önemi sözcüklerle tarif edilemeyecek kadar farklı ve anlamlıdır. Genç kızlar bu en özel günlerinde en güzel olmak isterler. Sizlerle özel günlerin güzel markalarından olan Vakko koleksiyonunda yer alan 2016 yılında söz veya nişan merasimlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz birbirinden şık tasarımları paylaşıyoruz. Vakko’nun birbirinden şık ve iddialı koleksiyonu arasında tercih yapmak gerçekten zor bunun bilerek sizlerin işini kolyalaştırmaya çalışıyoruz.

İşte 2016 yılı için en özel Vakko nişanlık modelleri 2016 koleksiyonlarında öne çıkan elbise tasarımları:

Vakko nişanlık modelleri 2016 arasında yer alan elbiseler için en beğenizi kazanacak olan şık renkler olarak, kırmızı, beyaz ve mavi tonları sayabiliriz. Bu noktada sizin tercihiniz kadar müstakbel nişanlınızın da bugüne özel tercihte bulunacağı kıyafet önem kazanmakta. Sizler tavsiyemiz kırmızı nişanlık modelinize karşı, nişanlınızın beyaz gömlek, siyah cekete beyaz şeritli işleme ve kırmızı kravat olacaktır. Pantolon rengini de siyah tonlardan seçim yaptırmanızda fayda vardır.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden şık Vakko elbise tasarımlarına size en yakın Vakko satış noktasından ulaşabilir, üzerinizde görerek çok daha net karar verebilirsiniz. Hepinize bir ömür boyu mutluluk dileklerimizle, evliliksüreci.com

Yeni Sezon Petrol Mavisi Nişanlık Modelleri

En Güzel Petrol Mavisi Nişanlık Modelleri 2015
En Güzel Petrol Mavisi Nişanlık Modelleri 2015

Her genç kızın en güzel hayallerinden olan nişan merasimi için bayanlar en şık kıyafetler tercih etmek için çaba harcarlar. Eğer tam bir karar veremediyseniz, bu yazımızla birlikte fikriniz petrol mavisi nişanlık modellerine doğru eğilim gösterebilir.

Petrol mavisi nişanlık modelleri, en güzel kombin ve aksesuarlarla birlikte oldukça zarif durmaktadır. Özellikle gösterişli nişanlık modelleri severler için en güzel modeller taş süslemeliler olarak karşımıza çıkmakta. Aile içi bir nişan düşünen bayanlar için sade kombinler daha şık duracakken,, daha kapsamlı ve büyük organizasyonlar için daha ihtişamlı modeller daha uygun duracaktır.

Yeni sezon petrol mavisi nişanlık modeli, altından yüksek ve ince topuklu sivri burun veya önü açık ayakkabı modeli tercihi gayet zarif duracaktır. Sade bir petrol mavisi nişanlık için taş süslemeli avuç içi bir çanta tavsiye ederken, gösterişli bir nişanlık yanında ise çanta almamanız daha şık duracaktır.

İşte birbirinden güzel petrol mavisi nişanlık modelleri: