Etiket arşivi: Söz Elbiseleri

Söz İçin Kısa Elbise Modelleri 2016

En Yeni Mini Söz Elbise Modelleri
En Yeni Mini Söz Elbise Modelleri

Genç kızlar en heyecanlı oldukları günlerden birisi olan söz günlerinde muhakkak en şık olmak isterler. sizlerle paylaştığımız Söz elbise modelleri 2015 yazımızda yer alan sizlere ilham verici elbise modellerine tıklayarak bir kez daha bakabileceğinizi hatırlattıktan sonra 2016 yılı için öne çıkan kısa söz elbise modellerine bir göz atalım.

Genç kızların özellikle müstakbel sözlüleri ile uyumlu bir tercihte bulunmaları ilk öncelik olarak karşımıza çıkmakta. Söz merasimi için aile içi veya daha geniş katılımlı bir organizasyonlarda tercihiniz çok farklılaşacaktır. zira aile arası bir söz için daha sade ve düz tasarımlar tercih edilebilecekken, kalabalık bir organizasyon için biraz daha ihtişamlı bir model seçebilirsiniz.
En güzel söz için kısa elbise modelleri 2016 için kırmızı, beyaz, krem renkleri ön plana çıkmakta. Özellikle güpür işlemeli tasarımlarla iddianızı arttırabileceksiniz.
Aile içi bir organizasyonda aşırı dekolte ve süper mini tarzı yerine daha diz hizasında midi boy elbise modellerinin tercihi şık duracaktır.
Özellikle etek, omuz ve göğüs işlemelerin çok şık duracağı elbise modelleri için sizlere ilham verecek modellere bir göz atalım:

Nikah Elbise Modelleri 2015

Hayatınızın bu en özel anında veya en sevdiğiniz insanın bu en özel anında en şık olmak doğal hakkınız. Bunun için doğru bir elbise tercihi ile şık ve zarif olabilir asil duruşunuzu sergileyebilirsiniz. Bunun için doğru nikah elbise modellerini tercih etmelisiniz.

Düğün öncesi nikah düşünenler için önerimiz açık ve canlı renler olacaktır. Mevsime ve vücut özelliklerinize göre seçim yapmanız en uygun olanıdır. Bunun için Nikah İçin Elbise Seçimi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Her tarza hitap edecek çok sayıda örneği sizlerle paylaşıyoruz. İçlerinden muhakkak birinin size ilham vereceği düşüncesindeyiz.

İstanbul Kadıköy, Ümraniye, Fatih, Eminönü civarında verdiğimiz modelleri çok rahat bulabilir, isteğinize göre kendi tasarımcınızada yaptırabilirsiniz.

İşte Modeller:

Nişan Elbise Modelleri 2015

Birbirinden güzel nişan elbise seçiminde çok fazla seçenek olduğundan seçim yapmada zorlanabilirsiniz. Seçim yaparken öncelikle kendinizi sınırlandırın. Bunları maddeler halinde sizlerle paylaşacağız.

Düz mü Kabarık mı

Tercihinize göre modelleri sizlerle paylaşalım. Özellikle fiziksel olarak yapılı olanlar için kabarık modelli elbiseleri tavsiye ederken, daha zayıf yapılılar için düz modeller daha uygun olacaktır.

Kısa mı Uzun mu?

Bu durumu tam doğru orantılı olarak düşünelim. Kısa bacaklı adaylar için kısa elbise modelleri tavsiye ederken, uzun ve zayıf adaylar için uzun elbise modelleri her zaman daha şık olacaktır.

Dekolte mi Sade mi?

Sırt veya göğüs dekoltesi isteyenler ile sade modelleri tarcih edenler arasında kalınabilir. Yaz aylarında dekolte tercihi olurken, sonbahar dönemi ise daha kapalı ve koyu renkler tercih ediliyor.

Özetlemek gerekirse en güzel nişan elbise modellerinde bu sene moda olanlar adaya göre değişir. Genel olarak uzun boylular için uzun, balık etek tarzı modelleri tavsiye ederken, daha toplu ve kısa boylular için önü kısa arkası uzun düz modelleri ve kilo açısından siyah ve koyu tonları tavsiye ederiz.