Menu

Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli?

Kilolu damatlar nasıl takım elbise seçimi yapmalı

Kilolu damatlar nasıl takım elbise seçimi yapmalı

Fazla kilolarınız var ve düğününüze çok kısa bir zaman kaldı, ne tür bir damatlık seçeceğiniz konusunda kararsızlığınız hala devam ediyorsa bu yazımızı okumadan karar vermeyin.

Fazla kilolarınızı en iyi kamuflaj edecek renk koyu tonlardır. Sizlere ilk tavsiyemiz siyah renkli damatlıklar tercih edin, koyu tonlardan şaşmayın. En büyük yapılan hatalardan birisi koyu ton renginde pantolon üzerine açık ton ceket tercihi olmaktadır ki çok pişman olabilirsiniz, bu kombineyi yapmadan bir kez daha düşünün.

Ceketinizin önünü iliklemeyin…

Gerçekten bu ayrıntıyı unutmamanızda fayda va. Kilolu damatlar özellikle ilk dans vb. durumlarda önünü ilikleme yanlışına girdiklerinde üzülebilirler. Özellikle kemer ve kuşak kullanın ve siyah rengi tercih etmeye gayret edin, göbek bölgenizin en iyi kamuflajı bu şekilde olacaktır. Ceket seçiminde göbeğinizin kamuflajı için ceket tercşhşde önemlidir, kruvaze smokin tarzı ceketleri seçmenizde fayda olacaktır.

Kruvaze Smokin Modeli

Kruvaze Smokin Ceket Modeli

Bir diğer yazımız olan Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016 başlıklı içerikte 2016 Oleg Cassini Gelinlik, En Güzel Gelinlik Modelleri 2016 ve Oleg Cassini hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • göbekli erkekler için damatlık

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir