Kısa Boylular İçin Abiye Elbise Modelleri 2016
Bordo Renkli İroni Abiye Elbise Modeli
Bordo Renkli İroni Abiye Elbise Modeli
Bordo Renkli İroni Abiye Elbise Modeli
Bordo Renkli İroni Abiye Elbise Modeli

Kısa boylular için abiye elbise seçiminde dikkat edilecekleri geçen sene sizlerle paylaşmıştık. O yazımızı okuduktan sonra bu yılın modası olan markaları ve modelleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kısa Boylular İçin Abiye Elbise Modelleri 2015 tıklayınız.

Linkteki yazımızı okuduğunuzu varsayarak kısa Boylular İçin Abiye Elbise Modelleri 2016, öne çıkan en özel markalar ve modellere görselleri ile yer vermeye çalışalım.

Sizlerle inceleyeceğimiz markalar İpekyol ve İroni. Birbirinden şık koleksiyonları ile kalitesi ve tasarımları göz kamaştıran markaların koleksiyonlarından beğenebileceğinizi düşündüğümüz tasarımlar şu şekilde:

Görmüş olduğunuz gibi yeni sezon kısa boylular için abiye elbise modelleri 2016 yılı için öne çıkan tasarımlar dantel işlemeli modeller ve fırfırlı eteğe sahip birbirinden zarif abiye elbise modelleri. Ayrıca en çok beğeni kazanan renkler için ise saks mavisi ve bordo renkleri sizlere tavsiye edebiliriz.

Tatlı bir heyecan olan evlilik yolunda evliliksüreci.com ailesi olarak hepinize mutluluklar dileriz.

Bir diğer yazımız olan Şalvarlı Bindallı Modelleri başlıklı içerikte Bindallı Modelleri, En Güzel Şalvarlı Bindallı ve Şalvarlı Bindallı hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • kisa elbiseler 2016
  • elbise modelleri bordo
admin hakkında 555 makale
Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

2 yorum

    • Gamze hanım merhabalar evliliksureci.com ailesiolarak sizlerle özel tasarımlar genelde paylaştığımızdan net fiyet bilgisi veremiyoruz, ayrıca genellikle evlilik yolunda atılacak adımlarla ilgili tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktayız, anlayışınız için teşekkür eder, bizleri takip etmenizi dileriz 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*