Menu

Kız İsteme Çiçeği İle İlgili Püf Noktalar

Kız İsteme Buketi

Kız İsteme Buketi

Sabırsızlıkla beklediğiniz gün geldi çattı. Kız istemek için aile büyükleri, gençler, arkadaşlar… kısacası herkes tamam, sıra geldi çiçek seçimine. maltepeozel.com Kız isteme çiçeği emin olun torunlarınıza bile anlatılacak bir durumdur. Bu yüzden tercihiniz çok önemli. Peki kız isteme çiçeği seçimindeki püf noktalar nelerdir?

Klasikleşmiş olan canlı çiçeklerdir,

Günümüzde yapay çiçeklerde tercih edilmektedir,

Peki hangisi neden seçilmelidir?

Yapay çiçeklerin tek avantajı uzun yıllar saklayabilecek olmanız.

Canlı çiçek seçimi ise geçmişten günümüze kadar uzanan bir gelenektir. Ne kadar ihtişamlı bir çiçek hazırlatırsanız o derece istemeye gideceğiniz, gelin adayını mutlu edecek olursunuz.

Canlı Çiçekte Neler Olmalı?

Öncelikle kem gözlere şiş olması adına nazar boncuğunu unutmayın. Görkemli bir gül demeti yaptırın. Geleneğimiz odur ya çiçek sayısını çiftli sayıda tutmayın, uğursuzluk getirirmiş, tekli sayıda gül alın, örneğin 15, 17, 21… tane gibi. Birbirinden güzel kız isteme çiçeklerini sizlerle paylaşıyoruz, içlerinden içinize sineni çiçekçinize kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Birde en önemlisi heyecanlı damatlar çiçeği çok önceden alıpta soldurmayın.

Bir diğer yazımız olan Kız İsteme Çikolatası İle İlgili Püf Noktalar başlıklı içerikte Gondol Çikolata Süslemesi, İsteme Gondol Çikolatası ve Kız isteme töreni hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • Kiz isteme cicegi
  • isteme cicegi
  • isteme çiçeği nasıl olur
  • söz çiçeği nasıl olmalı
  • bindallı altına ayakkabı
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1835 HJei83Rk4COdbt3BT3ahOY8o5lTpVuqV3Vgi27xkprgMvsuRsEkWo7e_cKP9kgaz e562f6246dcbedb405ce666fff2479e63f4724cf&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir