Menu

Nişan Yüzüklerini Kim Takar

Nişan-için-alyans-yüzük-modelleri

Nişan-için-alyans-yüzük-modelleri

Nişan yüzüklerini kim takar sorusunun cevabı nettir, fakat günümüzde bazı özel durumlardan dolayı bu uygulamada bir esneklik yaşanabilir. Şöyle ki normal şartlar altında yüzükleri kız tarafından saygı duyulan bir büyük (genelde amca, dayı veya baba) nişan yüzüğü takar. Peki istisna dediğimiz koşullar nedir derseniz?

Örneğin erkek tarafından birisi sırf nişan için gelmişse ve bu durumda başka biri yoksa o kişinin çok uzaktan gelmesine ve nişanı şereflendirmesine karşı nezaketen erkek tarafından kişilerinde bu yüzüğü takmalarına şahit olmaktayız. Örneğin benim çevremde yaşanan bir olay şu şekilde olmuştu, erkek tarafından dayı bey Avrupa’dan sırf nişan var diye gelmişti, kız tarafıda anlayış göstererek nişan yüzüklerinin erkek tarafında o dayının takmasına saygı ile yaklaştılar.

Özetlemek gerekirse nişan yüzüklerini kız tarafından biri takar. Eğer kız tarafı üste bahsettiğimiz durum veya başka bir durum karşısında kalırsa anlayış göstererek yüzüğü erkek tarafının takmasına müsade edebilir.

Alyans(Yüzük) Seçimi

Alyans(Yüzük) Seçimi

Bir diğer yazımız olan Erkek Tarafına Tanışmaya Giderken Ne Alınır başlıklı içerikte Erkek Tarafı İle Tanışma, Erkek Tarafına Giderken Ne Alınır ve Erkek Tarafına İadeyi Ziyaret hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • nişan yüzüğünü kim takar
  • nişan yüzüklerini kim takar
  • nişanda yüzükleri kim takar
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1820 slrOD0nUa5aU1yYnphLi5GVHpYAWc-ydn8bCm00v_f7Eb4Q6xZEHdKY-v7cy3Fu7 244775c0d9b78498960ed2f1c43a88bf97010163&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir