Menu

Nişanda Masrafı Kim Karşılar

Nişanlıya hediyelerGeleneklerimize göre (bazı illerin adetleri istisna olmak koşuluyla) nişan masrafları kız tarafına aittir. Fakat nişanı aile arasımı yapar, salonda mı yapar bu kararı da kız tarafı verir. Ancak erkek tarafı illa salonlu, yemekli vb. şeyler isterse bu tür durumlarda genellikle erkek tarafı masraflara ya ortak olur ya da tamamını karşılar.

Günümüzde ise genellikle kız ve erkek bu tür istanbul escort me masraflar için birlikte hareket etmekte. Aile durumu maddi olarak iyi olmayan aileler için kız ve erkek ortak kredi çekerek bu masrafları karşılamakta ve ilerleyen süreçte birlikte ödemektedir.

Nişanda yapılan ortalama masraflar, nişan için değişik fikirler, nişanda ne takılır… gibi konu başlıklarını nişan hazırlıkları kategorimizde bulabilirsiniz.

Bir diğer yazımızda ise nişan takısı kime kalır başlıklı yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aile Arası Nişan

Aile Arası Nişan

Bir diğer yazımız olan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu Düğünü başlıklı içerikte Neslihan Atagül, Neslihan Atagül Düğünü ve Neslihan Atagül Gelinliği hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • tesettür genç kız abiye modelleri 2015
  • nişanı kim yapar
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 kFu6BuQJyAlTE2mNBr5ATzC_XAFB3GZgxtpWg3RLXoDm0G6haW5VJidaEzsAXAEO 06874199a7ee22f377c0f1d963fdc27e0a78e25e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir