Menu

Ramazan bayramında nişanlı kıza ne hediye alınır

Bayramda erkeğe hediyeNişanlı olduğunuz kız ve ailesini ziyarete giderken adetlerdendir hediyelerle gidilir, eli boş gitmek adetlerimizde biraz ayıp kaçmaktadır. Daha önce sizlerle Bayramda Nişanlı Kıza Ne Alınır? yazımızda bilgi vermeye çalışmıştık. Özellikle Ramazan bayramı ile birlikte özellikle bu bayram için hediye tavsiyeleri sorulmakta. Sizler için en güzel Ramazan bayramında nişanlı kız hediyelerini şu şekilde paylaşabiliriz.

Burada en önemli nokta bütçenize uygun hediyelere yönelmek, zira 100 TL’ye de bir elbise alınabilir, bin TL’de. Yeni dönemde nişanlı erkek nişanlısına elbise, ayakkabı, saat, takı vb. aksesuardan ziyade, telefon, tablet vb. teknolojik araçlarda almaktadır. Özellikle aile ziyaretine giderken bir çeyrek altın (Tabi bütçeniz uygunda bir bilezik, veya yarım tam altında olabilir) götürülmesi adet ve geleneklerimiz arasındadır. Nişanlının aile üyelerine de yarım elma gönül alma deyiminde olduğu gibi, bluz, pantolon, gömlek vb. şekilde kıyafet hediyeleri almanız çok hoş bir jest olacaktır. Özellikle bir paket şekerleme, veya tatlı yaptırmayı birde güzel bir çiçek götürmenizi tavsiye ederiz.

Özetlemek gerekirse şık bir abiye veya elbise, en garanti risksiz bir hediye olacakken, diğer saydığımız alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Nişanlıya hediye

Nişanlıya hediye

Bir diğer yazımız olan Çeyiz Sermesi Örnekleri başlıklı içerikte Çeyiz, Çeyiz serme ve Kız Çeyizi hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 iZvy42ckUFEsdWQZEp43Rw8No4MGokjGxNHFQJ584DqbkO8cXaBISsqcQt0fIs0E 3efbce3879acf90ffb7c33760876677c55865882&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • usak bayram adetleri nisanli kiza

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir