Kategori arşivi: Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakkabısı Modası 2018

En mutlu gününüz için en özel gelinlik altına gelecek şık bir gelin ayakkabısı sizleri oldukça güzel gösterecektir. Kırık beyaz bir gelinlik altına gelecek gelin ayakkabısı modellerini 2018 yılı için sizlerle paylaşıyoruz. Yeni yıla girmemize sayılı günler kala, gelin ayakkabı modası 2018 iyiden iyiye şekillenmeye başladı. İşte 2018 modasında öne çıkan trend gelin ayakkabısı modelleri:

Danteller Yine Trend

En Zarif Gelin Ayakkabıları
En Zarif Gelin Ayakkabıları

Gelin Ayakkabısı Modası 2018, dantel işlemelerin güzelliği ile oldukça hoş durmakta. Bayanların boy dezavantajları yok ise eğer bu sezon yüksek topuklar kadar orta topuklu gelin ayakkabılarının da oldukça popüler olduğunu göreceğiz. Zira saatlerce ayakta kalarak tebessüm etmek için ayağınızın konforunada önem vermeniz gerektiğini unutmayınız.

Peki sadece dantel işlemeler mi bu yıl trend. Hayır pek tabi ki, bu sezon özellikle boncuklu, parlak taş, işlemeli tasarımları sıkça göreceğimiz gibi, ihtişamdan hoşlanmayan gelinler için sade tasarımlardan da genişçe söz edeceğiz. İlk olarak galerimizde yer alan görselleri büyüterek detaylı inceleyelim, sonrasında püf noktalara devam edelim…

Gelin Ayakkabısı Modası 2018, galerimizde detaylı incelediğinizde de anlaşılacağı üzere her türlü zevke uygun tasarımların hoşluğu ile gelmektedir. Biz favorimizi galerinin detaylı açıklamasında vermiştik. Umarız sizlerin beğenisini kazanacak ve hayallerinizi somutlaştıracak şık tasarımlara yer vermişizdir.

Gelin Ayakkabısı Modası 2018 için ön plana çıkan;

Dantel işlemeler her ne kadar moda olsa da bu yıl boncuk işlemeler ve parlak taşlar onun trend akımının önünü kesecek,

Sade tasarımlar için burnu açık ve çok hafif tül işlemeler zarif bir şıklık oluşturmakta.

Hepinize bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

2017 En Güzel Gelin Ayakkabı Modelleri
2017 En Güzel Gelin Ayakkabı Modelleri

2017 yılının en güzel ve en moda dantelli ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Gelinlik seçimi kadar önemli ve heyecanlı olan bu tercihlerde 2017 yılında özellikle dantelli ve yüksek topuklu gelin ayakkabıları favori olmuş durumda. Bu anlamda kırık beyaz ve kar beyazı tonlardan tercih edilen dantelli gelin ayakkabıları oldukça hoş durmakta.

Renkli dantelli gelin ayakkabıları da pek tabi isteğinize göre tercih sebepleri arasında yer almasına rağmen, beyaz escort mersin tonların dantel ayakkabılarda daha şık durduğunu ve çok daha fazla tercih edildiğini söylemeliyiz.

Beyaz Danteller Her Sezon Moda

Her ne kadar beyaz renklerin her sezona damgasını vurduğunu belirtsekte bazı gelin adayları kendi zevklerine uygun olarak kırmızı, mavi hatta başka renk tonlarını da tercih etmek isteyebilir. Bu noktada sizlerle beyaz ağırlıklı olmakla birlikte 2017 yılında en çok beğeni kazanan ve sizlerinde sevebileceği modelleri şu şekilde paylaşabiliriz:

İhtişamlı ve dantel detaylı gelinlikler altına bilhassa tercih edilmesi gereken dantelli gelinlik modelleri, kısa gelinlik modelleri altında ise iddialı gelinlik modellerinizi tamamlayıcı bir rol üstlenecektir.

Gelin adaylarının en çok beğenisini kazanan detaylar ise çiçek işlemeleri şeklinde olmaktadır. Kır düğünleri veya açık havada yapılan diğer konseptlerde özellikle ucu açık oldukça şık çiçek işlemelerin ön plana çıktığı tasarımlar bir hayli beğeni kazanmakta. Dantel işlemeli gelin ayakkabısı modelleri ise tartışılmaz bir şekilde 2017 yılında da en çok beğenilen tasarımlar arasında yer alıp, bu yıl içerisinde bayanların en çok tercih ettiği modellerden birisi olmayı yine başaracaktır.

Hepinize bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

Nişan Ayakkabısı Modelleri 2017

Nişan İçin Birbirinden Güzel Ayakkabı Modelleri 2017
Nişan İçin Birbirinden Güzel Ayakkabı Modelleri 2017

Nişanlanacak genç kızların heyecanı bir başkadır. Özellikle tercih edilecek ayakkabı konusunda çok kararsız olan genç kızlar için en ideal nişan ayakkabı tercihinin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bütün detayları paylaşacağız.

Boy Farkı Önemli

Özellikle genç kızlar yüksek topuklu nişan ayakkabısı tercihinde bulunmak isterler. Bu noktada müstakbel nişanlınız ile aranızda olan boy farkını lütfen hesaba katınız. Zira erkekten uzun bayanlar birde yüksek topuk tercihi ile bu uyumsuzluğu zirveye taşıyabilir.

Nişanlınız İle Uyum…

Genel olarak midi boy elbise tercihinde bulunan bayanlar ayakkabı tercihlerinde elbiseleri kadar müstakbel nişanlının kıyafeti ile de uyumu gözetmeli. Özellikle sizin ayakkabınız ile nişanılınızın takımının renk uyumu oldukça önem kazanmış durumdadır.

Parlak Modeller Göz Alıcı

Özellikle beyaz renk başta olmak üzere, parlak işlemeli seçimlerde nişan ayakkabısı tercihlerinde oldukça şık durmaktadır. Bu yılın en moda renkleri ise bordo ve mavi tonları içermektedir. İşte birbirinde güzel nişan ayakkabısı modelleri için 2017 yılında öne çıkanlar ve uyumlu konsepte görselleri:

Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

En Güzel Spor Tarz Gelin Ayakkabısı Modelleri
En Güzel Spor Tarz Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabı modelleri hep alışagelen, beyaz, yüksek topuklu dantel işelemeli konsepte mi olmalı? Bu sorunun cevabı dünya modasında tabi ki hayır şeklinde olurken, ülkemizde ise yeni yeni başka konsept ve tarzlarda da olabilir şeklinde cevaplanmaya başladı.

İlk başlarda her ne kadar spor tarz gelin ayakkabısı modelleri daha çok çılgın gelinlik konsepti ile bağdaşlaştırılsada, yeni sezonda uzun süre ayakta kalan gelinler için kurtarıcı rolünde olmaya başlamıştır.

Renk tercihi olarak ağırlıkla beyaz ve tonları tercih edilirken, sarı, mor, kırmızı, mavi ve türevleri olacak seçeneklerde oldukça revaçta olacaktır. Şimdi dünya genelinde en tarz spor gelin ayakkabısı modellerini sizlerle paylaşarak kafanızda yer alan modelin daha fazla netleşmesini sağlamaya çalışalım:

Spor gelin ayakkabı modelleri denildiğinde damat beyinde aynı tasarımdan kullanması demek uzun süre dillerde dolaşacak bir kombin anlamına gelmektedir. Başta avrupa olmak üzere bir çok ülkede son dönemlerde moda olan spor gelin ayakkabısı ve spor damat ayakkabısı kombinleri için ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlanması, bunu ilk kullanacakların düğünlerinin uzunca bir süre dilden dile konuşulması anlamına da gelecektir.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel spor tarz gelin ayakkabısı modelleri için en beğendiğiniz kombini kendi düğününüzde uygulamanız dileğiyle, hepinize bir ömür boyunca mutluluklar dileriz…

Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

En Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017
En Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

Gelinlik modelleri nasıl beyazla özdeşleşmişse, gelin ayakkabısı modelleri de beyaz işlemeli tasarımlarla özleşmiştir. Son yıllarda bu durum biraz farklılık göstermektedir, özellikle farklı ve değişik tasarım veya kombin arayan genç kızlar özellikle renkli gelin ayakkabı modellerini tercih etmektedir. Mavi, kırmızı, sarı ve bir çok farklı renk kombinlerine yer veren genç kızlar için en şık kombin ipuçları ile birlikte 2017 yılında en zarif tasarımlar için dikkat edilmesi gereken noktaları sıralayacak olursak:

Pembe, Mavi ve Kırmızı Renkler Moda

Özellikle işlemeli saks mavisi ve kırmızı renkli gelin ayakkabısı modelleri bu yılın en çok tercih edilenleri arasında yer almakta. Spesifik olarak pembe ise en az beyaz renkli gelin ayakkabısı kadar tercih edilen ve rahat bulabileceğiniz en tarz modellere sahip olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Renkli gelin ayakkabılar arasında özellikle çiçek işlemeler denildiğinde kırmızının zerafeti akıllara gelir. Bununla birlikte önü açık işlemeli pembe ayakkabı modellerini yüksek topuklarla entegre edildiğinde gelinlerin boy dezavantajlarını ortadan kaldırmış olacağız.

Bütün bu özellikler göz önüne alındığında beyaz dışında en çok kombin ve konseptinize uygun olacak renk seçeneklerini bir kez daha vurgulayacak olursak, pembe, kırmızı ve mavinin tonları olarak öne çıkmaktadır.

Gelin Ayakkabısı Modası 2017

Gelin ayakkabısı denildiğinde ilk akla gelen şaşaalı, işlemeler, yüksek topuklar, inciler, parlak taşlar… Bu yıl en trend gelin ayakkabısı modelleri bunlar olmakla birlikte ünlülerin başlattığı akımda artık birbirinden şık spor tarz gelin ayakkabısı modellerini de beğeni ile takip ettik. bu noktada 2017 yılı için en moda olacak olan tasarımlara ve detaylı görsellerine bakarak önemli ipuçlarını sizlerle paylaşalım:

İlk olarak sıra dışı olan spor tarz gelin ayakkabısı modelleri ile bir kaç noktaya açıklık getirelim:

Spor Tarz Gelin Ayakkabısı

Spor tarz gelin ayakkabısı modelleri hem rahatlık olarak hem de zarif tasarımları ile en çılgın gelinlik modellerini tamamlayıcı özellikte olmaktadır. Bununla ilgili olarak bir diğer yazımızı okumanızı tavsiye ederek bir diğer tasarımlara göz atacağız, her yılın modası olan parlak taş işlemeli ayakkabı modelleri ile oldukça şık olan bayanlar için gerekli ipuçlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

En güzel gelinlerin tercihleri arasında kuşkusuz parlak işlemeler ile özenle tasarlanmış ayakkabılar yer almakta. Özellikle kısa boylu gelinler için uzun topukların işlemelerle bezendiği, bakanların göz alıcı güzelliği ile birlikte doyamadığı ayakkabılar için ister çılgın tarz, kısa gelinlikler, isterseniz uzun duvaklı, güpürlü gelinlik tercihinde bulunulsun hepsi için oldukça şık ve zarif bir görüntü oluşacaktır.