Kategori arşivi: Ayakkabı Modelleri

Gelinlik, Nişanlık, Kına Gecelik, Söz Gününüz için ayakkabı tercihlerinizde sizlere faydalı olacak bu kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

En Yeni Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016
En Yeni Oleg Cassini Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016

2016 gelin ayakkabı modelleri için en şık tasarımlarla birlikte en ince detayları sizlerle paylaşacağız. Gelinlik markası olarak en zarif modelleri üreten Oleg Cassini, ayakkabı konusunda da oldukça iddialı. Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016 için birbirinden şık tasarımlar arasında tercih yapmak bir hayli zor olacak. Sizler için en beğendiğimiz Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016 için seçtiklerimizi paylaştıktan sonra en şık kombinler için öne çıkan detayları anlatacağız.

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri, tercihinde en önemli maddeler gelinlik tercihiniz ve düğün konseptiniz.

Eğer kısa gelinlik modelleri tercihi düşünürseniz, birbirinden güzel kalpli, balonlu veya başka desenli tasarımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha güpürlü ve ihtişamlı gelinlikler için ise dantel işlemeler, çiçek tasarımları bir adım öne çıkmaktadır.

Düğün konseptinize uygun olarak açık hava veya yat, plaj düğünlerinde beyaz veya daha pembe tonlar şık duracakken, salon düğünleri için taş işlemeli burnu açık tasarımlar dikkat çekici güzelliğe sahiptir.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016 tasarımlarını ayağınızda görmek için size en yakın Oleg Cassini mağazasına uğrayabilirsiniz.

evliliksureci.com ailesi olarak hepinize bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

Damat Ayakkabı Modelleri 2016

Yeni Sezon Damat Ayakkabı Modelleri 2016
Yeni Sezon Damat Ayakkabı Modelleri 2016

Önceki yıllarda ele aldığımız yazılarımızda damatlık tercihi kadar doğru bir damat ayakkabısı tercihinin önemi üzerinde çokça durduk . Seçim yaptığınız damatlık kadar, ayakkabı tercihinizde çok önemli. Özellike gün boyunca bütün gözlerin üzerinizde olduğunu anımsatırsak doğru bir ayakkabı ile hem şık duracak hem de uzun süren maratondan mutlulukla ayrılacaksınız.

Genellikle erkekler damat ayakkabı tercihinde topuklardan yararlanırlar, fakat boyunuz eşinizden aşırı uzunsa bunun yerine daha alçak tabanlı ayakkabı tercihlerinde bulunmanızı tavsiye ederiz. Genellikle siyah ve tonların tercih edildiği damat ayakkabısı modelleri için süet ve parlak tasarımlarda bir hayli hoş durmakta.

Damat ayakkabısı olarakta tercih edebileceğiniz çok kaliteli bir kaç marka dile getirecek olursak (ki çok fazla marka ismi vermekten hoşlanmayız ve hiç bir marka ile hiç bir şekilde bağımız yoktur) ki vermediğimiz markalarda kötüdür diye bir anlam çıkarmamanızı umarak Kemal Tanca, GUCCİ, D’S ilk tavsiye edeceklerimiz arasında yer alır.

Damat ayakkabı modelleri 2016 ortalama 250 TL’den başlangıç fiyatı göstermekte. Her bütçeye uygun ayakkabılar muhakkak bulunmakta, alt limit olarak 100 TL’lik bir bütçe ayırmanızda fayda var, çok kalitesiz bir tercih emin olun en güzel gününüzü zehir edebilir. Sizlere bir çok ayrıntının verildiği Damat Ayakkabı Seçiminde Püf Noktalar Yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

İşte birbirinden güzel damat ayakkabı modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar:

Söz Ayakkabı Modelleri 2016

Ucu Açık Kırmızı Yüksek İşlemeli Topuklu Söz Ayakkabı Modelleri
Ucu Açık Kırmızı Yüksek İşlemeli Topuklu Söz Ayakkabı Modelleri

Söz ayakkabı modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar, en uyumlu tercihler için detayları görselleri ile sizlerle paylaşacağız.

Seçim yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta sözlünüz ile boy uyumunuz. İlle yüksek topuklu olacak diyer bir şey diretmenin emin olun bir anlamı yok. Boyunuzun erkekle uyumlu olması en makbul olanıdır. Buna göre uzun ince topuklara karar vermenizde fayda vardır.

Kırmızı ve beyaz renkler söz ayakkabıları için her zaman favori renkler olmuştur ve bu sezonda böyle devem etmektedir. Seçim yaptığınız söz abiyesi veya elbisesine uyumlu olarak tercihiniz netleşir. Tavsiyemiz koyu tonların altına kırmızı zarif bir söz ayakkabı tercihinde bulunmanız, açık renklerin altına beyaz bir söz ayakkabısı tercihinde bulunmanız olacaktır.

İşlemeli tasarımlar ile ucu açık modeller oldukça asil durmakta. Özellikle küçük zarif parlak taş işlemeli tasarımlar oldukça şık duracaktır.

Söz ayakkabı modelleri 2016 yazımızda seçim için püf noktaları sizlerle paylaştık, ayrıca sizlere ilham vereceğini tahmin ettiğimiz Nişan ayakkabı modelleri 2016 yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Nişan Ayakkabı Modelleri 2016

En Tarz Nişan Ayakkabı Modelleri 2016
En Tarz Nişan Ayakkabı Modelleri 2016

Nişan törenlerinde ister aile arası isterse daha geniş kapsamlı bir organizasyon düzenlensin, nişan kıyafeti kadar nişan ayakkabı modeli tercihiniz oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle bordo, kırmızı ve tonlarında seçim yapacağınız zarif bir abiye altına çok güzel süslemeli nişan ayakkabı modelleri gelebilir.

Nişan ayakkabı modelleri 2016, bayanların yüksek topuk tutkusunun devam ettiği en trend modellerle göz kamaştırıyor. Nişan ayakkabı modelleri en elit markalardan, çarşı pazara kadar çok çeşitli modeller sunmakta. fiyat aralığı olarak 2016 nişan ayakkabı modelleri 100-120 TL arası fiyatlardan başlayarak, daha üst fiyatlara doğru ilerlemekte. Her zaman söylediğimiz gibi pahalı ayakkabı, iyi ayakkabı değildir, bunun için lütfen ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili olarak yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

İşte 2016 nişan ayakkabı modellerinde öne çıkan tasarımlar:

Dantelli Gelin Ayakkabı Modelleri 2016

Dantelli Gelin Ayakkabı Modeli
Dantelli Gelin Ayakkabı Modeli

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, bembeyaz gelinlikler içerisinde o kadar hoş durmakta ki her bayan gelinliği kadar hemen hemen dantelli gelin ayakkabı modelinide hayallerinde canlandırır. Peki yeni sezon dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, için öne çıkan trendler nelerdir, dantelli gelin ayakkabı modellerinin en doğru tercihi nasıl yapılır?

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, artık çoğu gelinlik tasarımcının mağazasında hazır bulundurduğu ayakkabı modeli olmuştur. sadece Dünya çapında ünlenmiş büyük, elit gelinlikçiler değil, kendine has stili olan gayet zarif gelinlik modelleri üreten tasarımcılarda da artık dantelli gelinlik ayakkabılar rahatlıkla bulunabilmekte. O zaman bize sadece seçim yapma hakkı kalıyor.

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, en çok prenses gelinlik modelleri ile birlikte kullanılıyor. Özellikle dantel işlemeli birde Fransız Dantelli gelinlik tercih edenlere tavsiyemiz mutlaka dantelli gelin ayakkabı modellerine bir göz atmaları olacak. Fakat sırf dantelli gelin ayakkabısı için, gelinliğinizi dantel süslemeli gelinlik olarak seçmeniz biraz aşırı olmakla birlikte size kalmış bir seçenek olarak karşımıza çıkmakta.

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, seçiminde dikkat edilecek bir kaç püf noktayı söyledikten sonra en zarif modellere bir göz atacağız. Öncelikli olarak yüksek topuklu ayakkabıya alışkın değilseniz ya öncesinde alıştırma yapmalısınız ya da bu sevdadan vazgeçmeniz de fayda var. Çünkü saatler boyunca yüzlerce misafir karşısında ayakta çok bitkin düşebilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi bol veya dar değil tam seçmelisiniz, zira ayakkabının ayağınıza alışacak kadar bir zamanınız olmayacak.

İşte birbirinden güzel dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, en çok hoşa gidenlerin görselleri:

 

Abiye Ayakkabı Seçimi Püf Noktaları

İki temel noktada ele alacağımız konunun satır başları şöyle:

  • Sağlık
  • Uyum

Öncelikle seçeceğiniz modelin rahatlığına dikkat etmelisiniz. saatlerce üzerinde duracağınız (belki de bu sizin nişan, söz gününüzdür,  dinlenme imkanı bile bulamayacağınız bu en güzel gününüzde ) ayakkabının içinin yumuşak ve rahatsız edici olmamasına dikkat ediniz.

Çok sert olan modellerden kaçınınız.

eğer çok yüksek topuklara alışkın değilseniz, o gün için alışkın olduğunuz topuk boyunu çok fazlada geçirip abartmayınız. Bu size çok rahatsızlık verebilir.

Özellikle ayakkabı vurmaları vb. nedenlerden dolayı ayakkabıyı özel gününüz öncesi mutlaka bir kaç saat denemelisiniz ve bu tür durumlara karşı yanınızda yara bandı, pamuk bulundurmalısıız.

Uyum

Bu yılın modası yine değişmiyor. Yüksek topuklar… Beyaz abiyelerin altına tam bir uyum olarak beyaz ayakkabı deneyeceğiniz gibi bizim favorimiz kırmızı parlak bir ayakkabı olacaktır.

Kısa boylular mutlaka yüksek topuk tercihinde bulunmalısınız. Yüksek topuklara kendinizi alıştırmalısınız.

Ayakkabınızı kıyafetinize göre bir ton koyu seçerseniz, ayakkabılarınızın varlığı kendini daha güzel gösterecektir.

Sizlerle paylaşacağımız kombinlerin faydalı olmasını diliyoruz…(Resmi tıklayarak büyütebilirsiniz)