Kategori arşivi: Nişanlık Modelleri

Nişanda Hangi Renk Elbise Giyilir

Nişan merasimi genç kızlar için oldukça önemlidir. Mutlu ve bir o kadar heyecanlı bu günde en şık bayan olmak pek doğal nişanlanacak genç kızın hakkıdır. Bu zerafeti yakalamak ise doğru bir renk tercihinden geçer. Peki nişan merasimi için en güzel elbiselerin renk önerileri hangileri olarak karşımıza çıkmakta:

Nişanlık İçin Kırmızı Renk En İddialısı

Kırmızı Renkli Oldukça Şık Elbise Modelleri
Kırmızı Renkli Oldukça Şık Elbise Modelleri

Nişan merasimlerinde özellikle geniş katılımlı bir organizasyon düşünenler için iddialı renklerden olan kırmızı tercihi oldukça şık duracaktır. Özellikle nişanlınızın tercih edeceği beyaz gömlek ve kırmızı kravat ile muhteşem bir uyum yakalayacaksınız.

Kırmızı renkli nişan elbisesi tercihi ile bütün gözlerin sizlere çevrildiği oldukça iddialı bir kombin için ek olarak güpür detaylara yer vermelisiniz. Özellikle yeni moda olan stiletto tercihi ile müstakbel nişanlınızla boy farkınızı kapatacak zarif bir tercihte de bulunmuş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Nişan İçin Pembe Renk Ayrı Bir Güzel

PEmbe Renkli Oldukça Şık Nişan İçin Uygun Elbise Modelleri
Pembe Renkli Oldukça Şık Nişan İçin Uygun Elbise Modelleri

Bayanlar için her yılın modası olan pembe, nişanlık elbise modelleri için en zarif tasarımlar arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle hafif bir makyaj ve işlemli bir elbise tercihi sizleri oldukça mutlu edecektir. Tarık Ediz tasarımlarının bayanlar için her zaman ilham kaynağı olduğunu düşünerek sizlerin hayalinize en yakın nişanlık modellerini bulmanız adına bu koleksiyondan şık tasarımların görsellerine yer vermekteyiz.

Beyazın Saflığı Nişan Elbiselerinde Öne Çıkmakta

Beyaz Renkli Vakko Nişanlık Modelleri 2016
Beyaz Renkli Vakko Nişanlık Modelleri

Her ne kadar nikah için biçilmiş kaftan gözü ile bakılsa da beyaz renk nişanlık modelleri içinde her zaman ilk tercihlerden olmaktadır. Hep asalet hem de zerafet sahibi olmak isteyen genç kızlar için nişan merasimlerinde beyaz renge yer vermelerinin oldukça uygun düşeceğini söylemeliyiz.

Nişan merasimlerinde öne çıkan diğer renkler için müstakbel nişanlınızın renk tercihleriyle de uygunluğunu göz önünde bulundurarak mürdüm, bordo, kırık beyaz, fuşya renk tonlarına yer vermenizi tavsiye ederiz.

Tesettür Kabarık Nişanlık Modelleri 2017

Genç kızların nişan heyecanına ortak olmaya devam ediyoruz. Özellikle geniş katılımlı bir organizasyonla nişan merasimi gerçekleştirmek isteyen bayanlar için oldukça uygun olacak yeni sezon tesettür kabarık nişanlık modelleri 2017 yılı tasarımlarını sizlerle detaylı paylaşarak öne çıkan püf noktaları açıklayacağız:

Yeni Sezon Tesettür Kabarık Nişanlık Modellerinde Canlı Renkler Ön Planda
Yeni Sezon Tesettür Kabarık Nişanlık Modellerinde Canlı Renkler Ön Planda

Pembe, Mürdüm, Bordo ve Kırmızı Tonlar Moda

Tesettür kabarık nişanlık modelleri 2017 yılı için en göz alıcı tasarımlarını trend renkleri ile birleştiriyor, bu renkler için en moda tasarımlar arasında mürdüm tonları yer almakta. Genç kızlar için renk kombinlerin de kendi kıyafetleri kadar müstakbel nişanlılarının renk uyumlarına dikkat edilmelidir. Bu noktada nişanlılarınızın tercih edeceği kırmızı tonlardan olan kravat veya papyon sizlerin kırmızı ve bu tonlara yakın sıcak renk tercihlerinizi oldukça uyumlu bir şekilde destekleyecektir.

İşlemeli Tesettür Kabarık Nişanlık Modelleri İçin En Moda Tasarımlar 2017
İşlemeli Tesettür Kabarık Nişanlık Modelleri İçin En Moda Tasarımlar 2017
Pembe Renkli Tesettür KAbarık Nişanlık Modelleri 2017 Yılında Moda
Pembe Renkli Tesettür Kabarık Nişanlık Modelleri 2017 Yılında Moda
En İhtişamlı Tesettür Nişanlık Modelleri
En İhtişamlı Tesettür Nişanlık Modelleri
En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri
En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

Genç bayanların en mutlu günlerinde en şık olmayı isteme en doğal hakkıdır. Bu noktada

  • Tül detayları
  • İşlemeler
  • Kemer detayları

önde gelen ayrıntılar arasında yer almaktadır. Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel tesettür kabarık nişan modelleri için bir çok tasarımcı farklı entegrelerle hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmektedir. evliliksureci.com ailesi olarak bütün nişanlanacak genç çiftlerimizin düğün törenlerini de görmesini ve bir yastıkta kocamasını temenni ederiz.

Tesettür Nişan Elbise Modelleri 2017

2017 Yılında En Zarif Nişanlık Modelleri
2017 Yılında En Zarif Nişanlık Modelleri

Genç kızlar için en özel ve heyecanlı gündür nişan… Nişan merasiminde her genç kız günün yıldızı ve en şık bayanı olmak ister. Bunun için ise en güzel nişanlık modelini kendisi için bulmaya çalışır. Genellikle genç kızlar kendi üzerine uygun olarak tesettür nişan elbise modellerini yaptırırken, bu noktada kendi hayallerine yakın nişanlık modellerinden esinlenirler. Sizler için derlediğimiz 2017 yılında en moda olacak birbirinden şık tesettür nişan elbise modellerini şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz.

Genç kızlar bütün heyecanlarını yansıtacakları zerafetini zirveye ulaştıracağını nişanlık modelleri için görselleri sizlerle paylaştık. 2017 yılı için öne çıkan

  • İşlemeler,
  • Kemer detayları,
  • Tül işlemeleri,

Pileli etek detayları oldukça moda durumdadır.

Genç kızların tesettür nişan elbiseleri modelleri tercihinde en çok tercih edeceği tasarımlar müstakbel nişanlınızın kıyafeti ile uyumu gözetlemekle birlikte, pembe, bordo, pudra renk tonları oldukça şık durmakta.

2017 yılında öne çıkan tesettür nişan elbise modelleri tercihinde aylar önce bulunacaksanız, pens attırabileceğiniz az da olsa bol tasarımları tercih etmelisiniz. Son günlerde kilo verme ihtimalinizi düşünerek mutlaka bu noktada dikkat etmeniz gerekmektedir.

Büyük Beden Tesettür Nişan Elbise Modelleri

Büyük Beden Şifon Detaylı Nişanlık Modelleri
Büyük Beden Şifon Detaylı Nişanlık Modelleri

Her bayan bu en özel anında en şık olmak ister ki bu en doğal haktır. Peki Büyük Beden Tesettür Nişan Elbise Modelleri tercihinde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir, herkesin bildiği gibi koyu renk tercihi ile fazla kilolar kamufle edilir edilmesine de bu en mutlu günde karalara bürünmek yerine başka seçenekler yok mudur? İşte ufkunuzu aşacak birbirinden şık Büyük Beden Tesettür Nişan Elbise Modelleri ve en zarif, en uyumlu tasarımları sizlerle paylaşarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Şifon Detaylar ve Uçuşan Tüller

İlk olarak şifon detaylı abiye, abiye elbise ve elbise tasarımlarının fazla kiloları kamufle açısında oldukça önemli olduğunu vurgulayalım. Uçuşan tül detaylar ise hem gösterişinizi tamamlayacak hem de en özel gününüzde sizleri en şık yapacak detaylara ulaştıracaktır.

Bir çok bayan bu özel günde özel tasarım kıyafetler tercih eder. Bu noktada bir çok ünlü tesettür markası ise iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Zira özel tasarım ürünler ne kadar hoş olsa da fiyat olarak bütçenizi zorlayabilir.

Kilolu Bayanlar İçin Tesettür Nişanlık Modelleri 2016
Kilolu Bayanlar İçin Tesettür Nişanlık Modelleri 2016

Parlak Taş İşlemeler

Özel tasarım ürünlerde bilhassa parlak taş işlemeli tasarımlar oldukça şık durmaktadır. Özellikle fazla kilolarınızdan ziyade dikkatleri ilk bakışta başka bir nokta olan örneğin parlak işlemelere çekmeyi başarmak bu anlamda bir başarı olacaktır.

Tabi ki koyu renkler sizleri olduğunuzdan ince gösterir fakat bu güzel günde kırmızı, pudra, bordo vb. şık renklerin tercihini sizlere vurguladığımız noktaları göz önüne alarak giyinmeniz de sizleri oldukça şık ve zarif gösterecektir. Küçük bir hatırlatma kendi nişanlığınıza karar verdikten sonra müstakbel nişanlınızın takımını seçmenizde fayda vardır, zira onların en büyük derdi renge karar verme noktası olacaktır. Sizle onun kıyafetinin renk uyumuna dikkat etmelisiniz.

Vakko Nişanlık Modelleri 2016

Kırmızı Renkli Çok Şık Vakko Nişanlık Modelleri 2016
Kırmızı Renkli Çok Şık Vakko Nişanlık Modelleri 2016

Genç kızlar için söz, nişan gibi merasimlerin önemi sözcüklerle tarif edilemeyecek kadar farklı ve anlamlıdır. Genç kızlar bu en özel günlerinde en güzel olmak isterler. Sizlerle özel günlerin güzel markalarından olan Vakko koleksiyonunda yer alan 2016 yılında söz veya nişan merasimlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz birbirinden şık tasarımları paylaşıyoruz. Vakko’nun birbirinden şık ve iddialı koleksiyonu arasında tercih yapmak gerçekten zor bunun bilerek sizlerin işini kolyalaştırmaya çalışıyoruz.

İşte 2016 yılı için en özel Vakko nişanlık modelleri 2016 koleksiyonlarında öne çıkan elbise tasarımları:

Vakko nişanlık modelleri 2016 arasında yer alan elbiseler için en beğenizi kazanacak olan şık renkler olarak, kırmızı, beyaz ve mavi tonları sayabiliriz. Bu noktada sizin tercihiniz kadar müstakbel nişanlınızın da bugüne özel tercihte bulunacağı kıyafet önem kazanmakta. Sizler tavsiyemiz kırmızı nişanlık modelinize karşı, nişanlınızın beyaz gömlek, siyah cekete beyaz şeritli işleme ve kırmızı kravat olacaktır. Pantolon rengini de siyah tonlardan seçim yaptırmanızda fayda vardır.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden şık Vakko elbise tasarımlarına size en yakın Vakko satış noktasından ulaşabilir, üzerinizde görerek çok daha net karar verebilirsiniz. Hepinize bir ömür boyu mutluluk dileklerimizle, evliliksüreci.com

Zayıf Gösteren Nişanlık Modelleri 2016

3 Zayıf Gösteren Straplez Nişanlık Modelleri 2016
3 Zayıf Gösteren Straplez Nişanlık Modelleri 2016

Her bayan kilosu ne olursa olsun kendini fazla kilolarından rahatsız atfeder. Özellikle nişanlanacak genç kızlar her ne kadar fit olsalar da kendilerine olmayan kilolarına dahi dert ederler. Sizler için derlediğimiz en zarif ve zayıf gösterecek nişanlık modelleri ile bunları nasıl tercih etmeniz gerektiğini ifade edelim. Öncelikli olarak öyle bir kıyafet seçeceksiniz ki 3-4 beden daha zayıf gözükeceksiniz gibi iddialı ve gerçek dışı ifadelere inanmamanızı sadece seçim yaptığınız doğru kıyafetlerle oldukça şık olacağınızı ve fazla kilolarınızdan ziyade dikkat çekici noktaları değiştirmeniz için yapmanız gerekenleri söyleyeceğiz.

Renk tasarımları olarak siyah ve tonlar ile ilgili zaten çokça şey söylemiştik önceki yazılarımızda. bu yazımızda ise iki renkli bordo- siyah ve siyah karışımı iki renkli nişanlık modelleri ile birlikte şık tasarımlar oluşturabileceğinizi ifade etmeliyiz.

Eğer aşırı kilolu değilde bir kaç kilo fazlalığını saklamak istiyorsanız belden ince gösterebilecek dar tasarımları tercih etmenizde büyük fayda vardır.

Aşırı olmamak şartı ile seçilecek sırt ve göğüs dekolteleri de kilolu bölgelerden ziyade dikkatleri bu taraflara çekeceğinden şık duracaktır. Özellikle straplez tasarımlar bunun için oldukça uygundur, tabi ki bunun içinde vücut yapınızın uygun olması lazım özellikle göğüs yapınız straplez tasarımlara uygun olmalı. Büyük bir yapıya sahipseniz straplez sizde hoş durmayabilir.

İşte sizler için derlediğimiz birbirinden şık zayıf göstercek ve kilolular için nişanlık modelleri 2016…