2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

En Yeni Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016
En Yeni Oleg Cassini Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016

2016 gelin ayakkabı modelleri için en şık tasarımlarla birlikte en ince detayları sizlerle paylaşacağız. Gelinlik markası olarak en zarif modelleri üreten Oleg Cassini, ayakkabı konusunda da oldukça iddialı. Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016 için birbirinden şık tasarımlar arasında tercih yapmak bir hayli zor olacak. Sizler için en beğendiğimiz Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016 için seçtiklerimizi paylaştıktan sonra en şık kombinler için öne çıkan detayları anlatacağız.

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri, tercihinde en önemli maddeler gelinlik tercihiniz ve düğün konseptiniz.

Eğer kısa gelinlik modelleri tercihi düşünürseniz, birbirinden güzel kalpli, balonlu veya başka desenli tasarımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha güpürlü ve ihtişamlı gelinlikler için ise dantel işlemeler, çiçek tasarımları bir adım öne çıkmaktadır.

Düğün konseptinize uygun olarak açık hava veya yat, plaj düğünlerinde beyaz veya daha pembe tonlar şık duracakken, salon düğünleri için taş işlemeli burnu açık tasarımlar dikkat çekici güzelliğe sahiptir.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel Oleg Cassini  Gelin Ayakkabısı Modelleri 2016 tasarımlarını ayağınızda görmek için size en yakın Oleg Cassini mağazasına uğrayabilirsiniz.

evliliksureci.com ailesi olarak hepinize bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir