2017 Evlilik Dünyası Fuarında Yeni Trendler

Evlilik Dünyası Fuarı
2017 Evlilik Dünyası Fuarı

2017 yılının en trend düğünleri, kına organizasyonları, gelinlikleri, takıları… kısacası en moda düğün için gerekli her şey 2017 Evlilik Dünyası Fuarında. 3-5 Şubat 2017 tarihleri arasındaki fuarın programını üstte paylaştığımız görselden takip edebilirsiniz. İstanbul Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında başlayan fuarı sizler için tanıtmaya başlıyoruz. Evlenecek çiftlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bu fuardan öne çıkan başlıca trendler şu şekilde:

60 bin TL’den 200 Bin TL’ye Kadar…

Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga 2017 yılı için ev düzme ve düğün (evlilik) maliyetlerini 60 bin TL’den başlayana bir skala ile ifsde ederek bu rakamın 200 bin TL’ye kadar çıktığını belirtti.

150 katılımcı firmanın yer aldığı fuar 3 gün boyunda 50 bin kişiden fazla ziyaretçiyi ağırlayacağa benziyor. Peki fuarda öne çıkan trendler neler oldu?

Renkli Gelinlikler

Özellikle mavi renkli gelinlikler oldukça beğeni topladı. Çok büyük bir gelin adayı beyaz gelinliklere akın ederken, bu yıl azımsanmayacak sayıda gelin adayı ise renkli gelinliklere özellikle mavi renkli gelinliklere ilgi duydu. Ortalama olarak 3 bin TL ile 10 bin TL civarında fiyatlarla (ki fuara özel büyük indirimler var) sahip olabileceğiniz çok şık gelinlik modelleri yer almakta.

Bordo ve Mavi Damatlıklar

Damatlık tasarımlarında ise blazer ceket ve spor kesim ön planda. Özellikle göz alıcı tasarımların uygun fiyatları fuara özel. Ortalama 400 TL’ye çok şık bir damatlık beğenebileceğiniz fuarda öne çıkan damatlık renkleri ise özellikle bordo ve türevi renkler olmakta.

Kına Organizasyonları Düğün Kadar İlgi Çekmekte

Kına gecesi organizasyonları ise, en az düğünler kadar ilgi çekmekte. Bu konseptte hizmet veren organizatörler kaftandan, çarığına, kına türküsünden, mumuna kadar bir çok detayı ayrıntıları ile çiftlerle paylaşmakta. Yeni trend ise bu tür organizasyonların lüks otellerinin lokallerde yapılması şeklinde oldu.

Yurt Dışı İçin Roma

Yeni trend yurt dışı düğünler. Özellikle düğün için büyük bir bütçeye sahip çiftler bunu gerçekleştiriyor. Organizatörlerin en çok rağbet gösterilen şehirler arasında gösterdiği aşk şehri olan Roma liste başında yer almakta.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir