2017 Tesettür Gelinlik Modası

2017 Tesettür Gelinlik Modası Çok Hoş Gelinlik Modelleri
2017 Tesettür Gelinlik Modası Çok Hoş Gelinlik Modelleri

Her yıl bir birinden güzel tesettür gelinlik modelleri bayanların ilgi ve beğenisini kazanıyor. O kadar güzel modeller ve o kadar farklı modeller var ki bayanların karar vermeleri biraz zor olacak gibi. Tabi ki her evlenecek olan bayanın hayalinde olan bir gelinlik modeli vardır. Fakat bir birinden güzel modellerin içine girdiklerinde de biraz kararsızlık yaşayabilirler.

2017 Tesettür Gelinlik Modasında Dantel -Güpür ve  Düğme Detayı  Kullanımı Çok Hoş Durmuş

2016 yılında da gelinlik modellerinde dantel ve güpür detayları dikkat çekmişti. Aynı şıklıkla hatta daha da farklı dantel ve güpür kullanımı ile tesettürlü gelinlik modelleri apayrı bir güzel duruma gelmiştir. Dantel ve güpürün yanı sıra kullanılan düğme detayları da gelinlik modellerinde çok fazla dikkat çekecek ve gelinliklere ayrı bir hava verecektir.

Tül Detaylı Çok Şık 2017 Gelinlik Modelleri
Tül Detaylı Çok Şık 2017 Gelinlik Modelleri

2017  tesettür gelinlik modasında saten kumaşlar ve üzeri simli tüller ve dantel ile süslü olan gelinlik modelleri de 2017 yılında çok fazla tercih edilecek gelinlik modelleri içinde mutlaka yer alacaktır. Ara ara kullanılan ve gelinlik etek uçlarına kullanılan dantel detayları da gelinlik modellerinde sıkça karşımıza çıkacaktır.

2017 En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri
2017 En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

Tabi ki taş işlemeli ve boncuk işlemeli gelinlik modelleri de 2017 yılında oldukça takip edilecek ve tercih edilecek gelinlik modelleri içinde yer almakta. Üst tarafı taşlarla süslü ve kabarık tül detaylı gelinlik modelleri 2017 yılında da çok gözde olacak modeller içinde.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir