2017 Uzun Duvaklı Gelinlik Modelleri

En Zarif 2017 Uzun Duvaklı Gelinlik Modelleri
En Zarif 2017 Uzun Duvaklı Gelinlik Modelleri

Bir birinden güzel gelinlik modelleri rüya gibidir. Her bayanın hayali çok farklıdır. Bu farklı modeller içinde  hayallerinizi süsleyen gelinlik modelleri içinde uzun duvaklı gelinlik modelleri de muhakkak vardır.

Özellikle dar kesim balık formlu gelinlik modellerini uzun duvaklar çok iyi tamamlamaktadır. Balık formlu gelinliklerin yanı sırt dekolteli ve ya göğüs dekolteli gelinlik modellerine de uzun duvaklar çok yakışmaktadır. Sade düz uzun duvaklar dışında işlemeli ve çok zarif dantel işlemeli uzun duvaklar göz kamaştırmaktadır. Gelinlik modelinde kullanılan dantel işleme detayının uzun duvak modellerinin kenarlarında ve uç kısımlarında kullanılması uzun duvak modellerine çok yakışmaktadır.

Uzun duvak modelleri zarif olan gelinlik modellerini daha da fazla kibar ve zarif bir hale getirmektedir. Uzun boylu bayanlara uzun duvak detayı daha da çok yakışmaktadır. Uzun duvaklı gelinlik modelleri her zaman bir adım daha öne çıkabilmektedir. Bir çok gelinlik modeli içinde göze çarpan ve dikkat çeken gelinlik modelleri içinde uzun duvaklı gelinlik modellerinin yeri bir başkadır.

İşte sizler için seçtiğimiz bazı uzun duvaklı gelinlik modelleri ;

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir