2017 “V” Yaka Gelinlik Modası

Sade ve Şık 2017 Gelinlik Modası
Sade ve Şık 2017 Gelinlik Modası

2016 yılına sade ve  aynı zamanda çok zarif olan gelinlik modelleri damgasını vurdu. Artık 2017 yılına doğru yavaş yavaş yep yeni ve bir birinden şık gelinlik modelleri kendini göstermeye başladı. 2016 -2017 yılında da sade ve şıklık ön planda tutlulacak ve gelinlik modelleri her her zamanki gibi bayanları kendilerine hayran bırakacaktır. Sadelik ön planda tutularak taş ve tül detayı  ile “V ” yaka detaylı gelinlik modelleri 2017 yılında çok beğenilcektir.

Çok Hoş ve Zarif 2017 "V" Yaka Gelinlik Modası
Çok Hoş ve Zarif 2017 “V” Yaka Gelinlik Modası

 

Gelinlikte sade beyaz rengin yeri her zaman başkadır. Bunun yanında 2016- 2017 yılında kırık beyaz , krem  ve pembeye kaçan renklerde olan gelinlik modelleri moda olacak ve çok fazla takip görüp istek görecek “V” yaka gelinlik modelleri içinde yer alacaktır. Bu renkler ile birlikte kullanılan dantel ve güpür detaylarıda “V” yaka gelinlik modellerini daha da zarif bir hale getirecektir.  Gelinliğe uygun olarak kullanılacak olan saç aksesuarları da 2017 yılında daha fazla kullanılacak ve gelinliğe ayrı bir hava katacaktır.

Uzun Duvaklı ve "V" Yaka Detaylı Çok Güzel Gelinlik Modası
Uzun Duvaklı ve “V” Yaka Detaylı Çok Güzel Gelinlik Modası

2017 yılında boyunuz müsait ise gelinlik için  size tavsiyemiz kesinlikle dantel detaylı “V” yaka ve uzun duvaklı gelinlik modellerini tercihleriniz arasında bulundurarak karar vermenizdir. Çünkü bu tip gelinlik modelleri bam başka bir zariflikle 2017 yılında gözde olacak modellerin en başlarında yer almaktadır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir