2019 Gelinlik Modelleri Fiyatları

Balık Etekli En Güzel Gelinlik Modelleri 2019
Balık Etekli En Güzel Gelinlik Modelleri 2019

Yeni yılla birlikte birbirinden güzel gelinlik modelleri genç kızların hayallerini süslerken, damat adaylarının ise bütçe sıkıntısı haline geliyor. Yeni yılda ortalama gelinlik fiyatlarını sizlerle paylaşmadan önce gelinlik alımlarında utanmadan, sıkılmadan sıkı bir pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz. Büyük markaların
tasarımlarında her ne kadar tek fiyat geçerli olsa da nakit alımlarda ya da kredi kartı ile tek çekimde fiyat üzerinden indirim için teklifte bulunarak en az aynı tip tasarım için 3 farklı gelinlikçiye uğramanızı tavsiye ederiz.

Fransız Dantelli Tasarımlar En Pahalısı

Gerçek Fransız dantelli gelinlik almak istiyorsanız ortalama 6 bin TL civarı bir bütçe ayırmanızda fayda bulunmaktadır. Tabi ki ülkemizde Fransız dantel tarzı olup sadece uzmanların Fransız dantel olmadığını anlayabileceği dantelli tasarımlar ise ortalama 3-4 bin TL‘den satılmakta.

Buna ek olarak özel dikim ve büyük marka tasarımlar üste verdiğimiz fiyatların 2 ya da 3 misli civarında yer almakta.

2019 En Şık Gelinlik Modelleri
2019 En Şık Gelinlik Modelleri

En Ucuz Gelinlik Modelleri

Hazır olarak çok fazla işleme ve detay istemeyen hanımlar için gelinlik fiyatları 1500 ile 2000 TL arasında değişkenlik göstermekte.

Buna ek olarak bulunduğunuz il’e göre fiyatlar mutlaka değişkenlik göstermektedir. Buna ek olarak İstanbul’da bir kaç farklı gelinlikçi merkezi paylaşacak olursak; Avrupa yakasında Fatih, Eminönü; Anadolu yakasında ise Kadıköy ve Ümraniye çeşit ve fiyat olarak alternatifi en fazla olan yerler arasında gösterilebilir.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir