Aile Tanışma Çiçeği Seçiminde Püf Noktalar

Aile Tanışması İçin Çiçek Tercihinde Püf Noktalar
Aile Tanışması İçin Çiçek Tercihinde Püf Noktalar

Aile tanışma çiçeği seçiminde püf noktalardır sizlerle paylaşıyoruz ve heyecanınıza ortak oluyoruz. Aile tanışmasında gidecek çiçek öyle yol üstü alalade alınıp götürülecek tarzda olamaz çünkü ilk izlenim için etkileyici bir demet çiçek hazırlayarak götürmeniz çok mantıklı olacaktır. İşte etkileyici çiçekler için püf noktalar…

Sadece kırmızı güller götürmek biraz iddialı seçim olacağından sizlere tavsiyemiz içerisinde kırmızı güllerinde yer aldığı bir karışık demet (ama kesinlikle gösterişli olması lazım) yaptırmanız olacaktır. Çiçek tercihi karışık olmakla bilikte hoş bir tasarımla sunum yapılması da oldukça önemli olacaktır.

Orkide seçimi oldukça uygun olacaktır. Özellikle kız istememi bu ne işi olur orkide ile diyebilirsiniz fakat bir kez daha belirtelim ki ilk izlenimde ne kadar özenli ve iyi bir seçim yaparsanız o kadar hoş olur. Bunun için orkide tercihinde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Mevsimine göre değişmekle birlikte zarif papatyalarla çiçek demetinizi süslemenizde büyük fayda vardır. Sunun yapılacak çiçek tüllerinin üzerinde ise mutlaka zarif süslemeleri unutmayınız.

Çiçekçinizin tavsiyelerini dinlemekle birlikte kendinizi tamamen onun zevkine bırakmayınız… Bunun için kafanızda mutlaka bir demet tercihi ile işe başlayınız.

Birde heyecandan 1 -2 gün önce yaptıracağınız demetlerin solacağını unutmayınız:) Çiçek tericihini yapıp alacağınız gün için bir kaç saat önce çiçekçiden beğendiğiniz çiçekleri derleyerek demetinizi hazır etmeyi unutmayınız.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir