Aile Tanışmasına Gidecekler İçin Tavsiyeler

Aile Tanışma Kıyafetleri
Aile Tanışma Kıyafetleri

Öncelikle heyecanlı olmanızın çok doğal olduğunu söyleyelim fakat unutmayalım ki bu heyecanın aşırısı size puan kaybettirir. Aile tanışmasında özellikle kız babalarının en önem verdiği şey erkeğin giyimi, oturması, konuşması ve bu bağlamda üslubu ile birlikte saygı ve nezaketidir. Örneğin bir çoğu için şekilsel olan ve ne alakası var denilen ayak ayak üstüne atma dahi sizlere puan kazandırır veya kaybettirir. Bunun için çok fazla konuşmadan, tedirginliğinizi çok fazla belli etmeden kısa ve net cevaplarla iyi bir tanışma atlatılabilinir.

Eğer mizah yeteneğiniz varsa çok sululuğa kaçmadan ve kişilerden uzak duracak şekilde (Yani birisine laf atarak diğerlerini güldürmekten bahsediyoruz) espiri yapabilirsiniz. (size tavsiyemiz espiri yapmaya çalışmayın :))

Giyim, oturma, konuşma kadar önemli olan seçim yapacağınız hediyeler olacaktır. Bunun için sizlerle paylaştığımız  hediye önerileri yazımızı tıklayarak okumanızda,  veya size gelecek olanlar için tanışma yemekleri neler olabilir  tıklayarak yazımızı okumanızda fayda vardır.

Özetlemek gerekirse tanışmada ölçülü hareketler yapmaya temiz giyinip, çok fazla konuşmamaya özen göstermenizde fayda vardır.

İşinizi ve iş ortamınızı sordukları zaman bu konuda detaylı ve anlaşılır bilgiler vererek aileye güvenilir bir kişi olduğunuzu gösterebileceğinizi unutmayınız.

Ailelerin-Tanışması
Ailelerin-Tanışması

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir