Aile Tanışmasında Ne Giyilir

Aile Taanışmasında Ne Giyilir
Aile Taanışmasında Ne Giyilir

Aile tanışması nasıl olur başlıklı makalemizde sizlerle püf noktaları paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlerle en önemli püf noktalardan olan aile tanışmasında ne giyilir sorusunun cevabını arayacağız.

Herkeste tatlı bir heyecan, tatlı bir telaş ve stres… Hep kız ve kız aile hem de erkek tarafı ilk etapta ne giyinmeliyiz diye düşünürler… Burada önemli olan sadece şık ve zarif kıyafetler değil gecenin güzelliğini ve özelliğini yansıtmaktan geçen kıyafet seçimi olacaktır.

Erkekler için tavsiyelerimizden sonra bayanlar için tavsiyelerimize geçiş yapacağız. Erkekler için klasik bir pantolon ve blazer bir ceket ile beyaz gömlek kombini oldukça uygun duracaktır. Fakat bayanların tercihleri için daha geniş yer ayırmakta fayda olacaktır.

Bayanlar için klasik kumaş pantolon ceket takımı olabileceği gibi etek ceket takımıda şık durabilir, fakat bayanlar daha farklı şeyler hayal edebilirler. Örneğin Zarif bir kumaş pantolon üstüne şık bir dantelli gömlek tercihi hoş durabilir. burada giyinebileceğiniz kadar giymemekte ilk izlenim olarak iyi olacak kıyafet çeşitlerine bakacak olursak, örneğin bir kot pantolon tercih edilmemesi mantıklı olacaktır. Çünkü önem verdiğiniz bir günde spor giyinebilirsiniz fakat kot tarzı kıyafetlerle iyi bir intiba vermeyebilirsiniz.

Özetlemek gerekirse şık bir gömlek veya bluz altına zarif etek veya pantolon tercihi hoş durabilir.

Son olarak renk kombinlerine bakacak olursak, bayanlar için gece mavisi, petrol yeşili, bordo ve pembe renk kombinler oldukça şık duracaktır. Erkekler içinde önceden anlaşarak uyumlu bir blazer ceket tercihleri oldukça şık duracaktır.

Aile Tanışma Kıyafetleri
Aile Tanışma Kıyafetleri

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir