Akay Gelinlik Modelleri 2016

Ülkemizin en büyük Gelinlik tasarımcıları arasında yer alan Akay Gelinlik 2016 modelleri butiklerde yerini aldı. Kendi stili ile genç kızların mutlaka göz attığı modelleri koleksiyonunda barındıran Akay Gelinlik fiyatları ortalama olarak 3 bin 500 TL’den başlangıç göstermekte olup seçim yaptığınız modele göre farklılık gösterebilmektedir.

Zarif Dantel Süslemeleri

Akay Gelinlik modelleri 2016, ilk göze çarpan zarif dantel süslemeleri. Genç kızların asaletlerini tam anlamı ile yansıtmaları için özellikle sırt ve göğüs bölgesi işlemeli dantelli modeller oldukça güzel durmaktadır.Akay Gelinlik

Gösteriş ve İhtişam

Akay gelinlik modelleri 2016, vücut tipinize en uygun modeli sizler için tasarlamakla birlikte bu yıl koleksiyonu ile gösterişli ve ihtişamlı modelleri ile size tam hayallerinizin gelinliklerini sunuyor. Size en yakın Akay gelinlik butiğini arayarak randevu alabileceğinizi unutmayın. Sizlerle iletişim bilgilerini paylaştığımız Akay Gelinlik Modelleri 2016 sizin zevkinize hitap edecek modelleri de büyük ihtimal sunmakta olacaktır. İşte bir kaç tane Akay Gelinlik Model görseli:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir