Akay Gelinlik Modelleri 2017 ( Tülay Karaağaç Tasarımları)

Gelinlik modasına yön veren marka olan Akay Gelinlik Modelleri 2017 Tülay KARAAĞAÇ tasarımlarının başlangıç fiyatı 3 bin 800 TL olmakta ve seçtiğiniz tasarıma göre 16 bin 200 TL’ye kadar çıkış göstermekte.

Bir birinden değişik modellerle özellikle genç kızların gözlerini kamaştırmaktadır. Her genç kızın rüyası olan gelinlik modelleri içinde Akay Gelinlik Modelleri 2017 Tülay KARAAĞAÇ tasarımları oldukça göz doldurmaktadır.

Akay Gelinlik Modelleri 2017 Tülay KARAAĞAÇ tasarımları içinde desen detaylı gelinlik modelleri ile güpür  ve dekolte detaylı gelinlik modelleri bu yılın gözde gelinlik modellerinden olacağa benziyor. Bunun yanı sıra kayık yaka ve dantel detaylı gelinlik modelleri de ayrı bir hoş durmaktadır. 2017 tasarımları içinde pelerinli gelinlik modelleri ile oldukça değişik ve şık durmakta bu yılın büyük ilgi görecek gelinlik modelleri içinde şimdiden yerini almış gibi görünmektedir. Akay Gelinlik Modelleri 2017 Tülay KARAAĞAÇ tasarımlarından uçuşan tül ve kumaş  detaylı ayrıca kumaş kurdele ile ayrı bir hava verilmiş gelinlik modelleri de genç kızlar tarafından özellikle yaz düğünlerinde çok tercih edilecek iddalı gelinlik modelleri arasında bulunmaktadır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir