Berk Oktay ın eşi Merve Şarapçıoğlu nun Gelinliği

Merve Şarapçıoğlu Gelinliği
Merve Şarapçıoğlu Gelinliği

Televizyon ekranlarında istenen dizilerin ve sinema filmlerinin sevilen ismi Berk Oktay nişanlısı Merve Şarapçıoğlu ile nikah masasına oturdu. Genç çifti bir çok ünlü isim bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu 5 yıl süren birliktelikleri sonunda görkemli bir düğün ile dünya evine girdiler.

Merve Şarapçıoğlu’nun gelinliğinde sadelik ve şıklık ön plandaydı. Merve Şarapçıoğlu straplez uzun gelinliğin başlangıcından uçlarına kadar dantel ve tül detaylı ve oldukça sade çok şık bir gelinlik tercih etti. Gelinliğe uzun uçları dantel detaylı duvak kullanmayı tercih eden Merve Şarapçıoğlu oldukça zarif ve hoş bir görüntüyle davetlileri karşıladı. Gelinliğinde yine aynı sade ve şıklığı göz önünde tutarak renkli bir çiçek buketi kullanmayı tercih etti. Bunun yanı sıra sade bir makyaj ve sade hoş bir şekilde toplanmış saçları gelinliğinde çok hoş durmuştur.

Merve Şarapçıoğlu’nun gelinliği için kullandığı son zamanlarda rahatlık ve şıklık açısından göz dolduran yüksek topuklu boncuk işlemeli beyaz spor ayakkabı kullandığı gözlerden kaçmadı.Biz evliliksüreci.com ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluk dileriz.

Merve Şarapçıoğlunun Gelinliği
Merve Şarapçıoğlunun Gelinliği
Merve Şarapçolunun Gelinlik Ayakkabısı
Merve Şarapçolunun Gelinlik Ayakkabısı

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir