Berkay Şahin’in Eşi Özlem Şahin’in Gelinliği

Özlem Şahin'in Muhteşem Gelinliği
Özlem Şahin’in Muhteşem Gelinliği

Ünlü Şarkıcı Berkay Şahin geçtiğimiz günlerde (30 Ağustos’ta) Özlem Katipoğlu ile dünya evine girmişti. Ünlü çiftin Bodrumda gerçekleştirdiği muhteşem düğünde Özlem Şahin’in gelinliği geceye damgasını vurdu. Bizlerde sizlerle Özlem Şahin’in gelinlik detayları ile öne çıkan başlıkları paylaşıyoruz. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’in Gelinliki en zarif ve ünlü markalardan olan  Vakko Wedding’den.

Derin Sırt Dekoltesi

Özlem Şahin’in gelinliğinde ilk olarak derin sırt dekoltesinin şıklığı ön planda. Derin dekoltenin zarif bir iple iki yandan tutturulduğu detay ise gözleri tırmalamayan ayrı bir asillik sergilemekte.

Balık Etekli Güpürlü Gelinlik Modeli

Özlem Şahinin Sırt Dekolteli Balık Etekli Muhteşem Gelinlik
Özlem Şahinin Sırt Dekolteli Balık Etekli Muhteşem Gelinlik

Muhteşem güpür süslemeleri ile dikkat çeken Özlem Şahin’in gelinliği en yeni dikkat çekici tasarımlardan olan balık etek tasarımıydı. Gelin topuzunu upuzun bir duvakla tamamlayan Özlem’in askılı V yaka gelinliği ile sade ama bir o kadar zarif gelin buketi de herkesi kendisine hayran bıraktı.

Bir çok ünlü çiftin katıldığı Bodrum’da gerçekleşen düğünde Özlem Şahin’in muhteşem gelinliği herkes tarafından hayranlıkla karşılandı. Vakko Wedding’den koleksiyonundan olan bu şık gelinlik oldukça iddialı tasarımlar arasında.

Meraklıları için şunuda belirtmemizde fayda var, düğüne katılan bazı ünlü isimler arasında ise: Demet Akalın, Sinan Akçıl, Fettah Can, Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu, Yonca Evcimik,  Serdar Ortaç, Orhan Gencebay… gibi davetliler vardı.

Şarkıcı Berkay ve Özlemin Muhteşem Düğününden Kareler
Şarkıcı Berkay ve Özlemin Muhteşem Düğününden Kareler
Özlem Şahin Gelinlik Detaylarında Öne Çıkanların Görselleri
Özlem Şahin Gelinlik Detaylarında Öne Çıkanların Görselleri

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir