Damat Ayakkabı Modelleri 2015

D'S Damat Ayakkabı Modeli
D’S Damat Ayakkabı Modeli

Seçim yaptığınız damatlık kadar, ayakkabı tercihinizde çok önemli. Özellike baştan, ayağı inceleneceğiniz belki de yüzlerce, binlerce kişinin bir anda gözhapsinde olacağınız bu mutlu gününüzde doğru Damat Ayakkabısı tercihi yapmanız gerekli.

Damat ayakkabı tercihinde 1. önceliğiniz gelin-damat boy eşitliğini sağlamaya yönelik olsun. Eğer gelin sizden uzun ise, yüksek topuklu ayakkabılara yönelirsek, eğer gelin sizden kısa ise sizde aynı bağlamda daha düz ayakkabı modellerini seçiniz.

Damat ayakkabı seçiminde 2. önemli husus, ayakkabı numaranız, eğer büyük numara giyiniyorsanız, pantolonunuzu mutlaka ayakkabının üzerine sarkıtarak abartılı ayakkabı duruşunu engellemelisiniz. Çoğu damat aklına dahi getirmez ama çorap renginizede lütfen dikkat ediniz, ayakkabının rahatlığı birazda seçim yaptığınız çorapla ilgilidir, naylon, ayağınızı zedeleyecek çoraplardan kaçınınız.

Damat ayakkabı seçiminde tabi ki damatlıkla uyumlu bir model seçmelisiniz. Özellikle koyu tonlu damatlıklar altına en şık giden renk siyah olarak göze çarpmakta.

Damat ayakkabı modelinizi o gün alır almaz giymeyin. Ayağınıza vurma riskini göz önünde bulundurarak bir kaç deneme giyimi yapın deriz. Veya vurma riskine karşı, pamuk, bant gibi kurtarıcıları unutmayınız.

Markalaşmış olan damat ayakkabı modelleri ortalama 200-250 TL’den başlangıç fiyatı göstermekte. eğer bütçe sıkıntısı yaşıyorsanız, nişanda iyi bir tercih yapınız ve aynı ayakkabıyı düğündede giyininiz. Emin olun çok göze batmayacaktır. Kaliteli damat ayakkabısı almaya özen gösteriniz. Ayırca Damat Ayakkabı Seçiminde Püf Noktalar Yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.

İşte birbirinden güzel damat ayakkabı modelleri:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir