Damat Yelek Seçiminde Püf Noktalar

Bu yazıyı okumak için oturan erkeklerin sıkıldığını, bayanların aşırı istekli olduğunu veya ikisi birliktelerse şuanda tebessüm ettiğini emin olun biliyoruz.

Erkekler sıkılır çünkü, hiç bir damat adayı (çok azı itisna) kravat dahil hiç bir  aksesuar takmak istemez. Fakat eşinin hatrına bir şekilde razı olur. Bu yazıyı okuyorsannız artk razı olmuşsunuzdur en azından giyindiğinize göre üzerinize yakışsın derdine düşmüşsünüzdür.(Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz)

Neden yelek

Öncelikle yelek şıklığınızı tamamlar ve haddinden faza olan kilolarınızı saklar. Düğün gecenizin ilerleyen saatlerinde ceket çıkınca yekele birlikte güzel bir görüntü için şık bir yelek tercih etmelisiniz. Yelekkte son düğme iliklenmez, genellikle yelek tercih edenler fular tercih eder. Önü kpalı modelleri için ise Kruvaze tercihi çok hoş olmayabilir.

Ceket Uyumu Öncelik Olsun

İyi bir uyum demek ceketle bütünlük demektir. Ceketle zıt renklerden uyum yaratmaya bizce çalışmayın. Yelek , ceket ve boynunuzda ki aksesuar (kravatt, papyon, fular…) tam uyum içerisinde olmalı.

Ceket rengine uygun olmakla birlikte ceketten bir ton açık renkli yelek tercihinde bulunabilirsiniz.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir