Damatlık Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı

Burada dikkat etmeniz gereken noktalardan ilki kravat vb. aksesur kullanıp kullanmayacağınız olmalı. Bu tercih sizin gömlek seçiminizde en önemli nokta olacaktır. Aksesuar günümüzde bir çok damat kullanmak istemiyor, onlar için spor kesim veya yakasız gömlek modelleri oldukça hoş duracaktır.

Resimlerin üzerine tıklayarak büyültebilirsiniz

 

En çok aksesuar olarak papyon ercih edilen günümüzde beyaz bir gömek üzerine çok şık siyah papyon ise emin olun çok hoş duracaktır.

Gömlek seiminde en şanslı olduğunuz nokta ise haddinden fazla çeşittir. zellikle damatlık gömleği diye biryerden arama yapmaıza dahi gerek kalmaz.

Gömlek şıklığınızı ortaya çıkarır bu yüzden gömleğinizde her hangi bir aksesuar kullanmayacaksanız desenli beyaz modeller seçmenizi tavsiye ederiz.

 

Papyonlu ve Papyonsuz Çok Şık Damat Gömlek Modelleri
Papyonlu ve Papyonsuz Çok Şık Damat Gömlek Modelleri

Gömlek fiyatları

Seçiminize gööre farklılık göstermekle birlikte 50 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. İnternnet üzerinden alacağınız gömleklerin bedenlerinin kalıparının  farklılık gösterebileceğini unutmayınız, güvenilir sitelerden alış veriş yapmaya dikkat ederek dğişim koşullarına mutlaka göz atınız.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir