Dantelli Gelin Ayakkabı Modelleri 2016

Dantelli Gelin Ayakkabı Modeli
Dantelli Gelin Ayakkabı Modeli

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, bembeyaz gelinlikler içerisinde o kadar hoş durmakta ki her bayan gelinliği kadar hemen hemen dantelli gelin ayakkabı modelinide hayallerinde canlandırır. Peki yeni sezon dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, için öne çıkan trendler nelerdir, dantelli gelin ayakkabı modellerinin en doğru tercihi nasıl yapılır?

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, artık çoğu gelinlik tasarımcının mağazasında hazır bulundurduğu ayakkabı modeli olmuştur. sadece Dünya çapında ünlenmiş büyük, elit gelinlikçiler değil, kendine has stili olan gayet zarif gelinlik modelleri üreten tasarımcılarda da artık dantelli gelinlik ayakkabılar rahatlıkla bulunabilmekte. O zaman bize sadece seçim yapma hakkı kalıyor.

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, en çok prenses gelinlik modelleri ile birlikte kullanılıyor. Özellikle dantel işlemeli birde Fransız Dantelli gelinlik tercih edenlere tavsiyemiz mutlaka dantelli gelin ayakkabı modellerine bir göz atmaları olacak. Fakat sırf dantelli gelin ayakkabısı için, gelinliğinizi dantel süslemeli gelinlik olarak seçmeniz biraz aşırı olmakla birlikte size kalmış bir seçenek olarak karşımıza çıkmakta.

Dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, seçiminde dikkat edilecek bir kaç püf noktayı söyledikten sonra en zarif modellere bir göz atacağız. Öncelikli olarak yüksek topuklu ayakkabıya alışkın değilseniz ya öncesinde alıştırma yapmalısınız ya da bu sevdadan vazgeçmeniz de fayda var. Çünkü saatler boyunca yüzlerce misafir karşısında ayakta çok bitkin düşebilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi bol veya dar değil tam seçmelisiniz, zira ayakkabının ayağınıza alışacak kadar bir zamanınız olmayacak.

İşte birbirinden güzel dantelli gelin ayakkabı modelleri 2016, en çok hoşa gidenlerin görselleri:

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir