Düğün Magnet Seçiminde Püf Noktalar

En özel gününüzün ömür boyu hatırası olarak kendinize ve sevdiklerinize ufak bir anı bırakmak istediğinizin farkındayız. Belkide onlarca satış yapan sanal ortam veya dükkan gezdiniz. Her birinden gelen fikirlerle iyice kafanız karıştı. Öncelikle şunu belirtelim biz burada satış yapmıyoruz, sadece tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Bunun için içini rahat olsun vebu yazımızı okumadan magnet seçimi yapmayın.

En özel düğün magnetleri
En özel düğün magnetleri

1-Genellikle seçimler artık sanal ortamlardan yapılıyor, öncelikle bu konuya değinelim. Satış yapan sitenin kendi sayfasındaki yorumlara göre karar vermeyin, genel olarak internette yapılan yorumlara bakın, emin olun bu en önemli nokta, yoksa magnet seçiminin püf noktaları gayet basit.

2-Eğer siteye güvenemediyseniz, mutlaka kapıda ödeme seçeneği ve geri iade koşullarını inceleyiniz.

3- Magnet seçimi karikatürli olandandan, size özel fotoğraflarınızın bulunanına kadar çok çeşitli. size tavsiyemiz sadece en sevdiklerinize magnet dağıtacaksanız kendi foroğraflarınızı paylaşın, diğer türlü bir sokakta veya çöpte çok severek ve emek harcayarak oluşturduğunuz magneti görünce çok üzülürsünüz.

4-Magnet kalitesi standartlarına dikkat edin, kalınlığı 1mm ve renkli basımının üzeri koruyucu selefon kağıt kaplaması çok önemlidir.

5-Her magnetin ayrı ayrı ambalajda teslim seçeneğine dikkat ediniz.

6-Bu işi ucuz yapmak istiyorsanız mutlaka pazarlık yapınız. Örneğin tanesi 3 TL olan bir magnetten ne kadar çok yaptırırsanız direk indirim yapılıyor. Öncelikli olarak tek fiyatını, sonra istediğiniz sayının fiyatını öğrendikten sonra pazarlık yapınız. Burayı biraz daha açmak istiyorum anlamayanlar olabilir.

Düğün Magenet Seçimi
Düğün Magenet Seçimi

Magnetin tane fiyatı 3 TL, siz 100 tane yaptıracağınız için tane fiyatı 2,5 TL oldu, firma bunu direk teklif eder, hatta 200 tane yapalım 2 TL olsun bile der. Siz kafanızdaki rakama göre 2,5 TL’den 100 tanesi 250 TL olarak hesapladığınızda ütçenize göre pazarlık yapın, bu oranı siz belirleyeceksiniz ama 250 TL için 200 TL olur mu sorusunu sormaktan çekinmeyin.

Hepinize mutluluklar umarım faydalı bir yazı olmuştur sizler için.

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir