Düğün Masraflarını Kim Karşılar

Düğün Salonu Tercihi
Düğün Salonu Tercihi

Düğün masraflarını kim karşılar sorusunun cevabı net olmakla birlikte günümüz şartlarında büyük bir oranla yapılan bir yolu da sizlerle paylaşacağız ve düğün masrafı kaç paraya mal olur sorusunun cevabınıda sizlerle paylaşacağız.

Düğün masraflarını erkek tarafı karşılar. Ancak günümüz şartlarında maddi durumu bu yükü tek kaldıramayan erkek tarafı durumu kredi çekerek halleder ve bu krediyi düğün takıları ile karşılar ve /veya çekilen krediyi yeni evlililer birlikte çalışarak öder. Tabi ki bu durumda erkek tarafının maddi durumunun iyi olmadığını göz önüne alıyoruz. Zira yeni evlenecek olan gençler borç yüklenmesi hiç hoş değildir. Peki düğün masrafları kaç paradır.

Düğün masrafı 2016 yazımızı tıklayınız ve okuyarak konu hakkında detaylı bilgi alınız. Birde şunu belirtelim ki her ne kadar ince hesap yapsanızda hesaplarınızdan %15- %20 daha fazla bütçe ayırmanızda fayda bulunmaktadır, zira spesifik olarak yapılan harcamalar her zaman işleri bozar, en basitinden yolunuzu keseceklere vereceğiniz bahşişten, kapıyı tutan akrabaya vereceğiniz bahşişe kadar aklınıza dahi gelmese masraf olacaktır.

En Güzel Düğün Salonları
En Güzel Düğün Salonları

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir