Düğün Paket Fiyatları 2016

2016 Düğün Paket Fiyatları
2016 Düğün Paket Fiyatları

Evlilik sürecinde en önemli noktalardan birisi düğün paket tercihi. Hem güzel tasarımları arayan hem kalite aynı zamanda ekonomik fiyatlar isteyen gençler için bazı püf noktaları sizlerle paylaşacağız. Düğün paket fiyatları 2016, geçen yıla göre yaklaşık olarak %10 civarı zamlanmış durumda. 3 büyük takım olarak oturma grubu, yatak odası takımı ve mutfak takımı fiyatları 6 bin 900 TL’den başlangıç fiyatı göstermekte olup, 12 bin TL ve üzerine çıkış yapan fiyatları seyrediyor. Bazı firmalar ve fiyatlarına bakacak olursak:

Bellona Oturma Grupları 2016
Bellona Oturma Grupları 2016

Düğün paketi fiyatları 2016 ilk olarak yer vereceğimiz marka Bellona, hem kalitesi hem tasarımları ile ülkemizde göz kamaştıran bir güzellikte olan Bellona seçim yapacağınız modellere göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak oturma grupları 2-3 bin TL, mutfak takımları da 2-3 bin TL olurken yatak odası takımları 3-4 bin TL civarı olmakta ortalama olarak ise 8-10 bin TL’den başlayarak üste doğru çıkan bir fiyata sahip.

Düğün paketi tercihinizde bir diğer marka olarak İder ele alınabilir. Ortalama olarak 7-8 Bin TL başlangıç fiyatı ile 3 takımı alabilirken seçim yaptığınız modellere göre değişkenlik göstermektedir.

İder Mobilya Oturma Grupları
İder Mobilya Oturma Grupları

Sadece büyük güzel markalar değil, birbirinden güzel aklınızda olan tasarımları marangozlara tasarlatabilirsiniz. Özellikle İstanbul, Bursa vb. yerlerde olanlar için işin merkezleri olan İmes, Keyap Çarşı, Modoko, Bursa İnegöl mutlaka incelemeniz gereken tasarımlara sahip.

Birbirinden farklı tasarımlar ve düğün paket tercihleriniz için aklınızda ki modellerin resmedilmiş hallerinide sizlerle paylaşmaya çalıştık. Eğer bütçeniz çok fazla değilse üretici firmalara gitmenizi tavsiye ederiz. Fakat büyük firmaların sizlere sunduğu taksitli satışlar oldukça makbul olacaktır.

Düğün Paket Fiyatları
Düğün Paket Fiyatları

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir