Düğünde Gelin ve Damadın Annesi Nasıl Giyinmeli

Düğünde Gelin Annesi İçin Abiye Modelleri
Düğünde Gelin Annesi İçin Abiye Modelleri

Çocuklarınızın mürüvvetini gördüğünüz ve hayatınızda kendi düğününüz kadar mutlu olduğunuz bir başka düğün bu olsa gerek. Peki bu mutlu günde gelin ve damadın anneleri nasıl kıyafetler tercih etmeli. Ana detayları ile sizlere bahsedelim.

İlk Olarak Renk Tercihi

Çok göz alacak kadar açık renkler (örneğin pembe vb. ) veya çok koyu tonlardan (siyah, bu noktada kilo problemi olanlar için daha ince ve zayıf gösteren siyah rengini anlayışla karşılayabiliriz ama:) uzak durmalısınız.

Neticede gelin kadar göz önünde olmamalı, diğer davetlilerden de farkınız olmalıdır. Özellikle krem, mavi tonlar, pastel renkler bu noktada ilk tercihlerinizden olmalı. Uzun veya kısa bir elbise tercihi tamamen inisiyetifinizde olup, en güzel tasarımlar ise etek, gömlek ve ceket tasarımları olarak karşımıza çıkmakta.

Topuklara Dikkat

Bir çok anne, topuklu ayakkabılara alışkın olmadığı halde sadece şık duruşlarından dolayı topuklu ayakkabı tercihinde bulunmak isterler. Özellikle uyarıyoruz, saygıdeğer anneler, alışkın değilseniz yüksek topuklar sizi üzebilir, alışkın olduğunuz orta ve kalın topuklu ayakkabı tercihlerinden şaşmayınız.

Çanta çok önemli

Tecrübe ile sabittir zarif küçük bir çanta seçmek ister gelin ve damat anneleri. Bu noktada gelecek takı ve hediyeler için bizce biraz daha büyük zincir detaylı şık bir çanta ile elbiselerinizin güzelliğini tamamlamanızı tavsiye ederiz.

En Tarz ve Çok Şık Gelin Annesi için Abiye Modelleri
En Tarz ve Çok Şık Gelin Annesi için Abiye Modelleri

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir