Düğünde Gelinin Kız Kardeşi Ne Giymeli

Düğünde Gelin Kardeşi İçin Elbise Önerileri
Düğünde Gelin Kardeşi İçin Elbise Önerileri

Gelinin kız kardeşi olmak hiç kolay değildir. Şöyle ki gelin kadar şık olmamak için, davetliler arasında seçilecek kadar uyumlu giyinmek için özel bir çaba göstermeniz gerekmektedir. Peki gelinin kız kardeşi bu ölçüyü ayarlamak için ne giymeli buyurun hep birlikte bir göz atarak inceleyelim.

Sade Uzun Elbise Modelleri

Özellikle genç kızlar için uzun, pileli pastel tonlardan seçilmiş tasarımlar düğünde gelinin kız kardeşi için oldukça uygun duracaktır. Güzel bir topuz veya maşa yapılması ise uzun elbise modelleri altına şık bir açık renkli ayakkabı tercihinde oldukça mantıklı olacaktır.

Mini Elbiseler Oldukça İddialı

Boy dezavantajı olan bayanlar için ise kuşkusuz mini boy elbise altına dolgu topuk ayakkabı modelleri tercihinde bulunmalarını tavsiye ederiz. Düğünde hem zarif hem de asil bir görsellik arayanlar için ise bu tercihlerinde güpür detaylara yer vermelerini rahatlıkla tavsiye ederiz.

Abiye Tercihi Olmalı mı

Tavsiyemiz 20-25 yaş civarı genç kızlar için güzel elbise modelleri olmaktadır. Fakat daha iddialı ve feminen bir çizgi için birazda yaşınıza uymasa da kırmızı renkli iddialı abiye modelleri tercihi de olabilir. Tavsiyemiz ise kalem etek midi abiye modelleri veya elbise modellerinin bu yaş grubuna göre daha uygun olacağıdır.

Renk Uyumu Önemli

Gelinin kız kardeşi olduğunuzdan çok cırtlak veya çok koyu tonlar yerine pastel tonların tercihini tavsiye ederiz. Bu bağlamda koyu renkli ayakkabı ve koyu tonlardan seçilen avuç içi çanta modellerine göz atmalısınız.

Çok Şık Düğün Elbisesi Kombin Öneriler
Çok Şık Düğün Elbisesi Kombin Öneriler
Düğün İçin Mini Elbise Modelleri
Düğün İçin Mini Elbise Modelleri

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir