Dünya’nın En Güzel Gelinliği 2016

Dünyanın En Güzel Gelinliği 2016
Dünyanın En Güzel Gelinliği 2016

2016 yılının son çeyreğinde en çok beğenilen gelinliği sizlerle paylaşarak detaylı incelemesine bakacağız. Pinterest, Dünya’nın en çok paylaşılan ve beğenilen gelinliği oldu.  Avustralyalı gelinlik markasının tasarımı olan bu şık gelinlik detaylarına görselleri ile birlikte göz atacak olursak:

gelinlik1

Dantel İşlemeler Uçuşan Tüller

Milyonlarca kez incelenen bu zarfi gelinlikte ilk etapta muhteşem güpürler ve sade ama iddialı uçuşan tüller dikkatleri üzerine çekti. Bayanların gelinlik
tercihinde ilk istekleri arasında yer alan güpür detaylar bu tasarımla büyük bir albeni yakaladı. Çılgın tarzda olan bu mini gelinlik güpür ve tül detaylarla çok şık bir tasarım haline gelmiş durumda.

Askılı formda olan bu zarif gelinlik modelinde bir diğer zarif detay ise sırt dekoltesi olarak karşımıza çıktı. Özellikle açık hava konseptine sahip organizasyonlarda (kır düğünü, plaj düğünü, havuz başı düğün, yat düğünü)  öne çıkan bu şık tasarımın yaklaşık fiyatı ise 6 bin TL. Dünya’da satış rekorları kıran tasarım için şuanda firma bitti açıklamaları yayınlamakta. Bu gelinliği isteyen hanımlar ise gözlerinin ünlü tasarımcılara çevirmiş durumda. Haliyele maliyette bu anlamda yükselecektir.

gelinlik2

Bayanların büyük ilgisini kazanan bu şık tasarım ile zerafetinizi tam anlamı ile yansıtabilirsiniz. İşte Dünya’nın en güzel gelinliği 2016 tasarımının diğer görselleri:

gelinlik3

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir