En Eğlenceli Düğün İçin Fikirler

İlk Dans Müziği Seçimi

Geleneksel düğün motiflerini aşarak kimisine göre saçma, kimisine göre çılgın, kimisine göre ise eğlenceli gelecek en eğlenceli düğün fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle son dönemlerin modası bir slayt gösterisi. Bu slayt gösterisinde sadece eşlere yer verilir, bizim size tavsiyemiz ise, diğer aile büyüklerinin yer aldığı komik görüntüleri bunlara ilave etmeniz. Herkesin eskilere ait görmek istemediği eğlenceli fotoğrafları kesin vardır bir gözden geçirin.

Kendi düğününüzde başka bir arkadaşınızın sevdiceğine yapacağı bir evlilik teklifi. Emin olun bir düşünün böyle bir mutlulukta pay sahibi olmayı 🙂

Sadece sizin bileceği bir Hayır şakası. Düşünsenize herkes heyecandan donacak gibi, memur veya memure soruyor, evlenmek istiyormusunuz cevap: Hayır, şok, şok…

Başta belirttiğimiz gibi saçma olduğunu düşünebilirsiniz, yavaş, yavaş klasik fikirlere gelelim isterseniz.

Örneğin gerçek romanları düğününüze davet edebilirsiniz. Sazı ile sözü ile düğüne renk katacaktır. (Bahşiş konusunu önceden anlaşarak halletmeniz dahilinde misafirlerinizin bahşiş için zor durumda kalmasına çözüm olacağını belirtmeden geçmeyelim)

Düğün içinde eğlenceli oyunlar yer alabilir. Örneğin en basitinden küçük bir ödülle şereflendirilecek, sandalye kapma yarışması gayet eğlenceli olabilir.

Sizlerden gelecek farklı eğlenceli fikirlerede yer vereceğiz. Konu ile ilgili yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz…

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir