En Güzel Gelinlik Aksesuarları

En zarif  ve en kibar gelinlik modelleri şüphesiz ki en şık aksesuarla tamamlanmaktadır. Gelinlik için aksesuar denildiğinde ilk akla gelen saç için olan aksesuar modelleridir. Fazla abartıya kaçmadan şık ve şık ğolduğu kadar zarif olan sa aksesurlarını bulmak çok kolaydır. Son zamanlarda büyük aksesurlar yerine daha sade ve şık aksesuar tasarımları tercih edilmektedir. El yapımı olan gelin tacı olarak kullanılan toka modelleride çok şık durmaktadır. Hem gelinliğiniz ile uyumlu olabilecek hem de düğün sonrasıda özel davetlerde abiye kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz çok şık tasarımlardır.

Gelinlikte saç tokası ve küpe – kolye modellerini takım olarakta tercih edebilirsiniz. Bu tarz modeller de gilinliğin ve sizin güzelliğinizi bir adım daha ön planı çıkarmanıza yardımcı olacak modeller içindedir.

Gelinlik için eldiven modellerini unutmamak  gerekir. Öncelerden uzun eldivenler gelinlik için tercih edilirken artık daha sade dantel detaylı veya kurdele dataylı gelinlik eldiven modelleri tercih edilmeketdir. Hem bu tarz eldiven modelleri gelinliğinizin şıklığını daha da şık bir hale getirmektedir. Dantel detayının özellikle gelinlikte bulunan dantel modelinin aynı olmasına dikkat etmenizde fayda var.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir