En Güzel Gelinlik Modelleri 2016

Balık Etek Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016
Balık Etek Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016

Gelinlik modası yeni yılda modern çizgisi ve şık tasarımları ile dikkat çekmekte. Gelinlik modası 2016, sadece büyük markaların değil birbirinden güzel şık tasarımcıların ürünleri ile oldukça renkli bir koleksiyona sahip oluyor. Peki yeni yılda öne çıkna marka ve modeller hangileri, hep birlikte bir göz atalım:

Oleg Cassani 2016 modelleri tıklayınız.

Vücut ölçünüze göre seçim yapmanız gerektiğini bundan önce ki yazılarımızda ele almıştık. Bu yazımızı okuduktan sonra en güzel gelinlik modelleri 2016, yazımız için en önemli ipuçlarını vermeye devam edelim. Gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gerekenler için tıklayınız.

Her yılın modası Prenses gelinlinlik…

Genç kızların oldukça zarif ve tek kelime ile prensesler gibi gözüktüğü her yılın modası olan Prenses tarzı gelinlik için 2016 yılında abartılı duvaklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. En önemli ayrıntı ise Prenses tarzı gelinliğin süslemeli veya sade olması sorusunda gizli. Eğer aile arası daha az davetlinin olduğu bir tören düzenleniyorsa sade düz prenses tarzı gelinlik modelleri öne çıkarken, biraz daha iddialı bir gelinlik düşünenler için tavsiyemiz Fransız dantel süslemeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Straplez Gelinlik Modelleri

Oldukça iddialı tarz olan straplez gelinlik modelleri için mutlaka vücut tipinizin uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Konu ile ilgili detayları üste yer alan linklerimizde ki yazılarımızdan zaten vermiştik.

Gelinlik seçiminde öne çıkan bir çok ünlü marka tercihi mutlaka önemlidir, fakat şunu hatırlatmamızda fayda vardır ki çok nezih ve şık ürünler tasarlayan butik gelinlikçilerde mevcuttur.  Gelelim en moda ve en tarz 2016 gelinlik modasının görsellerine:

Ellis Gelinlik Modelleri 2016
Ellis Gelinlik Modelleri 2016

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir