En Güzel Gelinlik modelleri Gelinlik 21

 

Taş İşlemeli Çok Şık Gelinlik Modeli
Taş İşlemeli Çok Şık Gelinlik Modeli

Gelinlik21 oldukça güzel gelinliklere imza atmaktadır. Çok  fazla takip edilmekte ve her sezon daha iyi modellere yer vermektedir.

Gelinlik 21 de hayal ettiğiniz gelinlik modelini çok rahatlıkla bulabilir ve ayrıca istediğiniz hayalinizdeki gelinlik modelini sadece size özel olarak diktirebilirsiniz. Bir birinden iddalı bir o kadar da birinden zarif gelinlik modelleri göz kamaştırıcı güzelliktedir. Her genç kız bu güzel modellere belki dakikalarca bakabilir bir birinden kibar gelinlik modelleri arasında kalabilir.

Gelinlik 21 ‘e gittiğinizde binlerce güzel gelinlikle karşılaşabilirsiniz. Bunların en başını taş işlemeli kabarık gelinlikler vardır. ilk baktığınızda üstü taş işlemeli ve kabarık tül detaylı gelinlik sizi kendisine doğru çeker. Bunun yanında balık etek detayının yanı sıra dantel ile ayrı bir hava verilmiş gelinlik modeli göz kamaştırıcı güzelliktedir.Ön tarafta düğme detayı bulunan ve cepli gelinlik modelleri ise oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Sizler için derlediğimiz Gelinlik21 markasının başlıca görselleri şu şekildedir. Daha fazla detay için Gelinlik21 mağazalarından randevu alarak kendi vücut ölçülerinize uygun en zarif gelinlik tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir