En Güzel Hamile Abiye Modelleri

Kuşak Detaylı Çok Şık Pileli Hamile Abiye Modeli
Kuşak Detaylı Çok Şık Pileli Hamile Abiye Modeli

Bayanların en çok heyecan ve sabırla bekledikleri günler hamilelik günleridir. Hem tatlı bir heyecan hem de merak içinde bebeklerini kucaklarına almayı hayal ettikleri günlerdir. Bu günlerde yapılacak olan önemli davetler olabilir. İşte hamile bayanlar bu davetlerde de çok şık abiyeler giyebilirler.

Hamile bayanlar için birbirinden güzel uzun veya kısa abiye modelleri bulmak hiç zor değil. Normal abiyeler de olduğu gibi hamillik abiyelerin de çok şık detaylar yer alabilmektedir. Mesela uzun pile detaylı abiye modelleri ya da tül detaylı kısa abiye modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. Uzun straplez pile detaylı abiyeler de ayrıca dantel ve kuşak detayları da çok hoş durmaktadır. Yada kemer bölümü taşlarla süslü veya askılı abiyeler de askı kısımları taş işlemeli olan hamile abiyeleri de hamile bayanların tercihleri arasında mutlaka olmalıdır.

Hayatınız belkide en özel ve en güzel günleri hamilelik günleridir. Bebeğinize kavuşacağınız gün sizin en tarif edilmez mutlu gününüz olacaktır. Hamilelik döneminize denk gelen özel bir günü en şık şekilde geçirmek için sizlerle aşağıda abiye modellerini paylaştık. Fikir edinmeniz açısından görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir