En Güzel Kış Düğünü Fikirleri

 

En Hoş Kış Düğünü
En Hoş Kış Düğünü

Evlilik için genellikle ilkbahar  ve yaz mevsimleri tercih edilmektedir. Fakat son dönemlerde ilkbahar ve yaz mevsimleri kadar sonbahar ve kış mevsimlerinde de düğün yapmayı tercih eden çiftler vardır.

Çok hoş ve güzel geçecek bir kış düğününe imza atabilirsiniz. Bunun için bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlara şöyle bir bakacak olursak ;

-Öncelikle düğün mekanını seçerken kış koşullarını kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Hem sizin hem de Misafirleriniz ulaşımının rahat olacağı bir mekan tercih edilebilir.

-Düğün davetiyenizde kesinlikle kış mevsimini simgeleyen bir resim bulundurabilirsiniz.

-Kış düğünlerinde mekan süslemelerine biraz daha dikkat etmeliyiz. Yaz aylarında açık tonlarda ve sadelikten yana olunabilmektedir. Kış mevsiminde ise daha çok sandalye ve masa süslemelerinde kış sezonunu anımsatacak  kadife kumaşlar tercih edip kış mevsimine uygun olabilecek masa üzerine aksesuar tercih edebilirsiniz.

-Masa üzerinde takımları kış mevsimine yakışacak olan gümüş tonlarında ve ya buz mavisi tonlarda olan renk tercihleri  yapmanız doğru bir karar olacaktır.

-Düğün mekanında kış mevsimine yakışacak gül ve orkide gibi çiçeklere yer verebilirsiniz.

-Kış düğünlerinde masa üzerlerin de küçük mumlar tercih edebilirsiniz. Düğün mekanı kış mevsimine uygun daha hoş görünecektir.

-Kış düğünlerinde inci süslemelerine ve beyaz renkler de olan tül süslemelerine  yer verebilirsiniz.

-Düğün pastanız da kış mevsimini simgeleyen bir pasta süslemesi tercih edebilirsiniz.

-Kesinlikle fotoğraf çekiminizi ömrünüz boyunca hatırlayacağınız için kış mevsiminde kar lar içinde bir dış çekim tercih etmelisiniz.

En Güzel Kış Düğünü
En Güzel Kış Düğünü

 

 

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir