En Güzel Nişan Pastası Modelleri

en-renkli-nisan-pastasi-modeli
en-renkli-nisan-pastasi-modeli

Gençlerin en özel günlerinden bir tanesi de Nişan töreninin yapılacağı gündür. Nişan gençlerin evlilik için atacakları ilk adımdır.  Nişan töreni hevesle hazırlıkların yapıldığı hem nişanlanacak çiftlerin hem de ailelerin büyük heyecanla bekledikleri gündür. Bir çok hazırlık yapılmış en önemlisi alyanslara kadar her şey tamamlanmıştır. Çiftler alyans seçimine çok önem vermektedirler. Büyük bir heyecan ve titizlikle en güzelini hayallerinde olanı bulmaya çalışırlar. Alyans seçiminden sonra ise nişan günleri için önem verdikleri en önemli detaylardan bir tanesi de nişan pastasıdır.Nişan pastası seçimine sıra geldiğinde ise de alyans seçiminde oldukları gibi pasta seçimi de  oldukça heyecanlanırlar.

Nişan pastasında da  hayal ettikleri pastayı tarif ederler  ve en güzel şekilde nişan günleri geldiğinde pastayı istedikleri gibi  teslim almak isterler. Bunun için de pasta yaptırılan veya alınan yere dikkat edilmeli ve özenle seçilmelidir. Nişan gününde pasta yönünden hüsrana uğramamak için bu nokta oldukça önemlidir.  Mesela bu güzel güne özel bir kaç pasta örneği sizlerle paylaşacak olursak bir yastıkta yaşlanalım anlamına gelen yastık görünümlü pastalar oldukça anlamlı durmakta ve tercihleriniz arasında olabilecek pasta modelleridir. Yada  Katlı olan bir pasta ve her katında size özel bir resim olan pastalar ise günün anlamına oldukça uygun olacaktır. Kutu şeklinde ve içinde nişan gününüzün sembolü olan yüzük şekli olan pasta modelleri de oldukça şeker görünmektedirler.

Sizlere yardımcı olabilmek adına bir kaç nişan pastası modelini  sizlerle paylaşmak istedik. Aşağıdaki görsellerden incelemenizi tavsiye ederiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir